Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Irodai PC-be milyen videókárty...

Irodai PC-be milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés

Egy Intel Pentium G3260-os gépbe szeretnék venni egy videókártyát, mert egyszerre 2 monitort akarok rákötni, és az alaplapi kivezetéssel ezt nem tudom megcsinálni.

Irodai programokat futtatna csak, maximum böngészőben videólejátszás lenne a plusz feladata. Egy Full HD és egy maximum 1680x1050-es monitort kötnék rá, ezt kellene tudnia meghajtani egyszerre. Az egyik monitoron DVI-D csatlakozó van, a másik újabb, azon szerintem van HDMI is, a D-SUB csatlakozót ha nem muszáj, nem használnám egyiken se.

Melyek a legolcsóbb videókártyák erre a feladatra?


2017. jún. 15. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Viszonylag ezért az árért nem olyan kicsi rajta a venti, így nem ordítana (annyira) a gépben, és böngészők, Office és egyéb más irodai programok futtatására elég, de a mai és pár éves játékok kizártak...

2017. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2017. jún. 15. 13:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen az alaplapod?
2017. jún. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
GIGABYTE GA-H81M-DS2
2017. jún. 15. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, 8k+posta, 3 kijelzőt is rátehetsz. Nem vennék feleslegesen még egy zajforrást a gépbe.


A mostani lapod 5k-ért szerintem elviszik. Aki pl. játékos gépbe veszi, annak mindegy milyen videó kimenetek vannak rajta.

2017. jún. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez se lenne rossz, csak nincs meg a hátlapi panelja.

2017. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a 4-ből 3sata működik, 2 kijelző mehet rá.

2017. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Időközben megnéztem az új monitort is, azon pedig csak DisplayPort és D-SUB csatlakozó van. DisplayPort HDMI átalakítóval van értelme szórakozni, vagy vegyek inkább olyan kártyát (lapot esetleg), amin van DP is?
2017. jún. 15. 21:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Displayport-HDMI kábel kell neked.


Csak drága lapokon szokott lenni DP port.

2017. jún. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!