Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer VX15 vagy Lenovo Legion...

Acer VX15 vagy Lenovo Legion Y520? Gépészmérnök hallgatóként szükségem lenne egy megfelelő laptopra. Ki is néztem magamnak ezt a kettőt.

Figyelt kérdés
Természetesen I7 7700HQ és 1050TI kártyával mindkettőt. Valakinek van valamilyen tapasztalata, hogy melyiket lenne érdemesebb megvenni? Árban ugyan ott vannak. Főként ilyenekre gondolok, hogy kijelző, hang, elrendezés stb melyikben lehet a jobb?

2017. jún. 18. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

beírod őket google-be, utána írod h "problem" "fault" stb., és mazsolázgatsz, hogy melyik a megbízhatóbb.

Melegedni mindkettő fog, főleg, ha a vga-t is használod;

Szvsz lenovo szerintem megbízhatóbb, de az acernek jobb a szervíze itthon.

2017. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Természetesen I7 7700HQ és 1050TI kártyával mindkettőt."


Totálisan, teljes mértékben felesleges ennyire erős gép, csak azért mert gépészmérnökire mész. Ezer éves laptopokon is elfutnak azok a mérnöki szoftverek, amikkel dolgozni fogsz.

2017. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

Jelenleg már gyártástechnológus vagyok. Elég sok fejelsztő CAD és CAM programmal dolgoztam már és ha elhiszed ha nem, kell az erős gép. :) És itt nem egy alkatrészrajzról beszélek 2D-ben, hanem egy összetett, összeszerelt gépezetről. És mivel nem 2 évre akarok laptopot venni, ezért néztem ennyire erős gépet. :)

2017. jún. 18. 18:19
 4/4 anonim ***** válasza:
És a munkahely nem ad saját eszközt vagy micsoda? Elég sok gépészmérnököt ismerek, de egyik sem vett erőművet ilyen miatt. De ha ilyenen gondolkozol, akkor én egy asztalit vennék, nem melegszik, tartósabb, utólag bővíthető.
2017. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!