Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mindkét videókártya illesztőpr...

Mindkét videókártya illesztőprogramját fel kell telepítenem?

Figyelt kérdés

Van egy Lenovo laptopom, és olyan problémába ütköztem, hogy van benne egy integrált Intel HD Grapichs 5500-as VGA illetve egy dedikált AMD Radeon R7 M360-as kártya is. Először letöltöttem a Lenovo honlapjáról az AMD-nek az illesztőprogramját, viszont se fényerőt, se semmit nem tudtam állítani a gépemen, ezért utána letöltöttem az Intel-t is, és utána már mindez működött. Egészen eddig azt hittem, hogy most minden jó, viszont letöltöttem egy játékot (Tomb Raider: Underworld) és ott ki lehet választani az elején, hogy milyen videókártyával akarom futtatni, és ott csak az Intelt dobta ki.


Megoldásként megpróbáltam megnyitni a Catalyst Control Center-t de valamiért se kép se hang, amikor meg akarnám nyitni a programot. A feladatkezelőben látom, hogy fut, mint folyamat, de magát az alkalmazást nem akarja megnyitni.


Mi lehet a megoldás? Töröljem az Intelt, vagy töröljem az AMD-t és tegyem fel újra, mert lehet hibásan lett feltelepítve? Vagy az okozhatta a gondot, hogy először az AMD-t tettem fel, utána pedig az Intelt, és így "kioltotta"?


Ui: A windows update se akar működni, elméletben annak is lehet köze a dologhoz, mert amikor keresi a frissítéseket, vagy kiírja, hogy nem lehet frissíteni, vagy egész nap keresné, ha nem állítanám le.



2017. jún. 20. 02:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Telepítsd újra mindenképp a drivert
2017. jún. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!