Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső Winchestert szeretnék...

Donát Sarkadi kérdése:

Külső Winchestert szeretnék venni de nem igazán tudok dönteni, hogy pontosan milyet is vegyek?

Figyelt kérdés
Első sorban HD filmeket szeretnék rajta tárolni szóval jobb lenne a 2 TB-os mint az 1 tudtok nekem ajánlani saját vagy más tapasztalataiból winchestert? Milyen gyártótól vennétek és esetleg milyen típusban.

2017. jún. 22. 13:08
 1/4 Derwer ***** válasza:

Nem nagyon számít. Kb 2 gyártó van már csak , felvásárolták egymást.

Megbízhatóságban sincs igazi eltérés. Viszont bármelyikből lehet hibás darab.

Erdemes néha HardDiskSentinellel ellenőrizni a kondíciót majd.


Amúgy simán vehetsz külön winyó tokot és winyót, amit kb 4 csavarral össze szerelsz.

És már mindenképp érdemes USB3-asat venni, mert úgy 4szer gyorsabb lehet ugyanaz a winyó. (Persze USB3-AS porton)

2017. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt Western Digital, 1 terrás, viszont egyik napról a másikra bemondta az unalmast. Az adatokat még feltudtam másolni gépre, viszont formázni nem lehetett már, idővel meg már be sem olvasta, csak annyit látott a Windows, hogy csatlakoztattam valamit.


Jelenleg most Maxtor van, megvagyok vele elégedve.

[link]


Munkahelyemen meg Seagate van, azokkal sincs baj.


A márka szerintem is mindegy, inkább arra kell vigyázni, hogy ne essen le, válaszd le normálisan, stb.

2017. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dongaben ***** válasza:
Én külső táppal rendelkező Sharkoon USB 3.0-ás házat, és hozzá belső WD HDD-t használok tárolásra.
2017. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2017. jún. 24. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!