Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb? Asus Strix...

Melyik a jobb? Asus Strix Pro/Asus Strix Wireless vagy Razer Kraken 7.1 Chroma/Razer Kraken 7.1 V2? Hasonló árban egy Razer vagy egy ASUS fejhallgató?

Figyelt kérdés

Adott 2 fejhallgató, mind a kettő eléggé tetszik nekem de nem tudok dönteni, hogy melyiket kellene megvásárolni.

Strix Pro: [link]


Strix Wireless: [link]


Razer Kraken 7.1 Chroma: [link]


Razer V2: [link]


Esetleg a két gyártó felől van ajánlatotok hasonló árban?



2017. jún. 24. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni hogy mivel laptopom van így usb-s kellene, a jackes nem jó, illetve nem néztem meg hogy melyik milyen :/
2017. jún. 24. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha neked számít az, hogy világít, akkor kraken chroma, ha nem akkor a V2 jobb lesz, hangosabb, és a magasabb/mélyebb hangokat is ki tudja adni. Nekem is Razer fejhallgatóm van, egy kis idő múlva a füled fájni fog tőle (2-3 óra)
2017. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a chroma az USB-s azthiszem.
2017. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!