Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv. Mi a véleményetek erről...

Üdv. Mi a véleményetek erről a fulesrol? Astro a 50 wireless surround

Figyelt kérdés
Manowart cseréltem erre csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Ebben konkrétan mennyi hangszóró található? Mi a különbség a stereo 7.1 és a surround 7.1 között?

2016. dec. 6. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Wireless kacat.
2016. dec. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hangokat ad ki. Kb ennyi.
2016. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez ésszerű hozzá szolas. Még szép hogy ad ki hangot mivel ez a funkciója :D
2016. dec. 6. 14:32
 4/12 anonim ***** válasza:
Ok, akkor másképp mondom. Az egyes válaszoló igazat mond. Plusz kipróbáltam már pár ilyen kamu 5.1 és 7.1 vackot. Virtuálisan próbálják létre hozni de egyik sem pozicionált jól játékban. Másrészt ezzel a hangminőségen rontanak, nem is keveset. A vezeték nélküli kapcsolat még ront rajta.
2016. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudtok ajánlani akkor valami mást? És max ezt eladom felárban
2016. dec. 7. 00:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Mennyit is szánsz rá...?
2016. dec. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mihez használod? Játék vagy zenehallgatás? Zene? akkor modern vagy klasszikusok? Alaplapi chip vagy egy komolyabb dedikált kártya?

Kevés játék támogat 5.1-et, még kevesebb 7.1-et. Ha mindenképpen multicsatorna kell, akkor maradj a vezetékesnél. aminek külön erősítője van. Azt tudnod kell hogy a méregdrága és jó hangú BLASTERX H7 is csak egy hangszórós oldalakként.

És igen! Mennyit szánsz rá?

2016. dec. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Max 100 ezer. Nincs dedikált hangkártya. Asus maximus hero viii lapom van
2016. dec. 7. 09:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Leginkább játékra kell, de a zene + filmet se vetem el
2016. dec. 7. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Az Asuson lévő chip kiváló, bár számomra kicsit "laposan' szól. Ha ennyit tudsz rászánni, akkor én egy Sound Blasterx H7 és mellé egy Sound Blaster Zx kártyát vennék. Pont belefér. A neten találni összehasonlítást az alaplapi és a Sound Blaster Zx között. Mivel azt használom, csak nekem Sennheiser fülessel, biztosíthatlak hogy sokkal jobb mint az alaplapé.
2016. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!