Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen CPU hűtőt vegyek? Ami...

Milyen CPU hűtőt vegyek? Ami jól lehűti az i5 6600k-mat?

Figyelt kérdés
Új házat is szeretnék venni... és nekem a be quiet! Pure Base 600-ra esett a választás így szeretném tudni ,hogy milyen hűtőt vegyek ami belefér és jól hűtené a rendszert vízhűtés legyen ,vagy ne?

#processzor hűtő #be quiet! Pure Base 600
2017. jún. 26. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt is írd le légyszives, hogy mennyit költenél rá

A be quiet házban egy be quiet dark rock 3 toronyhűtő pl szerintem jól mutatna

Hogy vízhűtő vagy toronyhűtő, én annyit mondok, hogy a toronyhűtőnél ha elromlik a ventilátor azt gyorsan észreveszed és kicseréled, vízhűtésnél már több hiba is lehet, elromolhat a pumpa (nem valószínű, hogy ezt látni fogod), elromolhatnak a ventilátorok is illetve ha kilyukad az egyik cső akkor szintén gáz van. Egyszóval toronyhűtő kevesebb macera és ha nem egy kínai 3000 forintosat veszel, akkor ugyan olyan jol hűt mint egy vízhűtő

2017. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Körülbelül 25-26 ezer Ft-ot szánnék rá... Egyébként az a baj azzal a hűtővel ,hogy nem megy bele az alaplapomba mivel 1151-es foglalata van.
2017. jún. 26. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:

hogy ne lenne jó rá ?

azért mert nincs a leírásban még jó .

ebben a konfigban is ez van :


https://www.youtube.com/watch?v=KPJ5f3ycXzY

2017. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem szóval akkor ennyire nem számít a foglalat? Mivel sok helyen nem írták hozzá a 1151-es foglalatot és így azt hittem ,hogy nem lenne jó. Valaki megmagyarázná?
2017. jún. 26. 14:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Pcx-en néztem

Dark rock 3 20000ft

Dark rock pro 3 25000ft

Mindkettő jó 1151-es foglalathoz

2017. jún. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én árukeresőn és 220volt-nál néztem és ott nem írták
2017. jún. 26. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor menj biztosra, nézd meg a gyártó weboldalát

Ki van emelve a 1151es támogatás a sima 3asnál és a pro 3nál is

2017. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

25-ért Noctua NH-D14-et is kapsz.


Egyébként a Dark Rock 3 is kompatibilis. Erről mindig a gyártó hivatalos oldalán kell meggyőződni, nem pedig mindenféle ergya PC "szakértőkre" hallgatni, és a webáruházak/árukereső műszaki leírásaival sem kell különösebben foglalkozni, mivel az sokszor hiányos vagy téves, lásd pl. amikor a GTX 1050-et 1050Ti-ként hirdetik stb.

2017. jún. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a felvilágosítást!
2017. jún. 26. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!