Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom azt megcsinálni,...

Hogyan tudom azt megcsinálni, hogy egy wincseszteren 2 külön oprendszer legyen, de arra a célra, hogy két merőben más gép közt cserélgethessem? .

Figyelt kérdés
az egyik ősrégi gép és xp lenne rajta a winyon meg van egy win7 egy nagyjábol modern géphez amin jelenleg is fut
2017. jún. 27. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Komolyan azzal akarsz szenvedni, hogy két gép közt cserélgeted a HDD-t? Minek? Miért nem veszel egy használt, olcsó HDD-t az XP-s régi gépbe?
2017. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd cserélgetni?? Az, hogy dualboot legyen egy gépen az okés.. De mire kell neked az Xp-s ősrégi gép? (nem bántás, csak kiváncsi vagyok) :) Meg azért az se mindegy amúgy, hogy milyen a vinyó.. (IDE/Sata) :)
2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták. Dual-boot, de tök felesleges. Egy használt vinyót szó szerint 1-2000-ért kapsz és nem kell ezzel szerencsétlenkedni.
2017. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Egy használt vinyót szó szerint 1-2000-ért kapsz"


Hol?

2017. jún. 27. 13:35
 5/5 anonim ***** válasza:
pl.: [link]
2017. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!