Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bios frissítés után újra kell...

Bios frissítés után újra kell telepíteni a Windowst? Vagy nem igazán van köze a 2nek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 00:19
 1/3 batcave ***** válasza:
Nem kell, ha a bios-t frissíted az annyi, hogy például javították magát a menüjét, vagy újabb processzor típusokat támogat az alaplap.
2017. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

90% -ban nem, semmi olyan nincs ami igényelné ezt.

Ritkán de előfordul pl. UEFI Boot -ot javítják, és azt újra be kell állítani.

És kb. 1% -az esélye, hogy újra is kelljen telepíteni, mert olyan mértékű változások vannak.

(20 év alatt eddig csak 1× találkoztam ilyennel, az első 2 magos CPU -k vezérlése lett alakítva, és új driver is kellet)

2017. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
KELL ! Vagy legalábbis nem árt ! Nekem frissítették mert memória kompatibilitási problémák voltak, és amikor visszahoztam a szervizből csinált pár érdekes dolgot. Nem lehetett kikapcsolni, és ilyesmik. Újraraktam és megoldódott a probléma, és amikor mondtam ezt a boltosnak ő is javasolta az újrarakást. Bár lehet hogy ez másnál probléma mentesen működik.
2017. júl. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!