Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés

Elég régóta csinálja ezt és már egyre jobban idegesít:

Tehát amikor leállítom (start menü->főkapcsoló->leállítás) akkor nem leáll hanem újraindul. Ha utána, miután újraindult megint leállítom, akkor viszont egyből leáll.

Windows 10 64 bit van a gépemen.

Nem mindig csinálja ezt csak az esetek kb 50%-ában.

Esetleg a windows újratelepítése megoldaná a problémát vagy hardveres gondja van?


Mielőtt valaki ezzel jönne, nem az újraindításra szoktam kattintani, hanem a leálításra.



2017. júl. 3. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Arra tippelek, hogy a tápegységed hamarosan el fog halálozni, szervizbe vidd el, ott részletesebb infót tudnak mondani és természetesen meg is javítják.
2017. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem a tápegység a gond, mert közben cseréltem benne tápegységet, mert félmoduláris tápra volt szükségem (jobban néz ki ha nem lóg ki belőle annyi kábel). A régivel és az újjal is ezt csinálja.

Régi táp: HKC V-Power 550w

Új táp: Be Quiet Pure Power 10 500w CM

2017. júl. 4. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan szoftveres gondja van.

Gondolom, hogy van valami megoldás rá...

De szerintem a tiszta rendszer újratelepítés is megoldaná, még ha nem is a leggyorsabb módszer. :D

2017. júl. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hypno ***** válasza:
Az eszközkezelőben nézd meg a hálózati kártya beállításait. A "speciális" fülön a WOL opciót tiltsd le, ha engedélyezve vannak.
2017. júl. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
BIOS Energia kezelés !?
2017. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!