Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni...

Laptopot szeretnék vásárolni 200. 000 Ft-ig, szerintetek ez a típus megéri?

Figyelt kérdés

[link]


Vagy ha esetleg tudtok alternatívát javasolni azt is megnézném, a válaszokat előre is köszönöm.



2017. júl. 4. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért ez korrekt.
2017. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a véleményedet. :)
2017. júl. 4. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
gagyi. ha játékra kell ne vedd ezt ! ha nettezni akkor meg drága!
2017. júl. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Asus sajnos nem a jó garanciális háttérről ismert. Javasolnék inkább egy Dell vagy HP gépet, esetleg Acer-t.
2017. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Asus márkával én eddig tökéletesen meg voltam elégedve, 4 évig volt egy laptopom csak kicsit elavult már és gondoltam lecserélem.

A Hp,Fujitsu-val csak rossz tapasztalataim voltak(rossz ár/érték arány(véleményem szerint) valamint túl sok szervizelést igényelt),az Acer-röl is rosszat hallottam,a Dell-el még nem volt tapasztalatom, de bármilyen alternatívát(lehetőleg Asus,Lenovo,esetleg Dell) megnézek link formájában :)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2017. júl. 4. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
mondom nem játékra való ez a laptop?!
2017. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi... Fu-si laptopok tényleg vackok voltak, attól már csak az Albacomp volt rosszabb. Acer ellenben egyáltalán nem rossz. Nekem van egy 11 éves Acer laptopom. Akku halott, de egyébként minden működik. Igen, elavult, de sosem volt semmi baja.

Közvetlen rokonságomban 3 Acer gép is van/volt, sosem volt egyikkel sem baj.

2017. júl. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
és az acer mostanság még jobb is lett vagy 3 éve már .
2017. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!