Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a videókártya?

Miért nem jó a videókártya?

Figyelt kérdés

Vettem egy új videókártyát (ASUS Radeon RX460 4GB).

Eddig egy GTX 660-am volt. Nem pörögnek a ventillátorok, és kép sincs a monitoron. Viszont a GTX 660-al működik, úgy is ha a GPU-ba és az alaplapba van dugva.

Az új kártyánál egyik sem működik és a ventillátorok sem forognak. Sok az átalakító egyébként. Úgy van hogy VGA ----> DVI -----> HDMI. Segítsetek!!



2017. júl. 5. 11:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy biztosan jól van berakva.
2017. júl. 5. 11:44
 2/10 anonim ***** válasza:

1. Vagy rossz a videokártya.

2. Vagy valamelyik átalakító a hibás.

3. Lehet hogy nem bírja a tápod, bár ez nem túl valószínű, mert a 660-nál nem eszik sokkal többet az RX460.


Ha jól is van berakva, akkor ez tényleg egy nagyon jó kérdés. Ellenőrizd a kábeleket, ha minden jól csatlakozik, akkor kapd szét a gépet és rakd össze, hátha valami rosszul csatlakozott/nem csatlakozott.

2017. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az átalakítók jó, a régi működik, az másik meg új.

A vdeókártya is jó, ma jött meg a futárral. Biztos hogy jól csatlakoztattam. A kártyán lévő led világít.

2017. júl. 5. 11:57
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia! Fejlemény! Az átalakító nem jó a GTX 660-al. szval az nem jó. Viszont!!!! A GTX 660 érzékelő csíkjának a hátulja kicsúszott és leálltak a ventik. Lehet hogy hátul nem érzékel jól, vagy nem jól dugtam be?
2017. júl. 5. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem pörögnek a ventillátorok, és kép sincs a monitoron"

A gtx 660 -nak nagyobb a fogyasztása , így a tápod is rendben van.

Ebből arra lehet következtetni hogy vettél egy hibás kártyát használtan. Grat ! Kellet a jófogást használnod !!?

2017. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia b * zi!!! Nem használtan vettem, és nem is a jófogásról, hanem az ExtremeDigitaltól. Azért köszi a választ s * ggfej. :-)
2017. júl. 5. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia b * zi!!! Nem használtan vettem, és nem is a jófogásról, hanem az ExtremeDigitaltól. Azért köszi a választ s * ggfej. :-)"


válogasd meg a szavaidat te taknyos senki házi gépigény.hu -ról szabadult idegbajos kis gyerek, vagy könnyen egy bant fogsz kapni a fiókodra az oldalon !

Ha tőlük vetted akkor küldjed vissza gariztatni. Mellesleg abszolút nem értem a logikádat. Mivel a gtx 660 az picivel még erősebb is az rx 460 -tól így gyakorlatilag semmi előre lépés volt számodra ez a váltás. Az hogy 4 giga vrammal rendelkezik a kártya semmit nem jelent. Vannak vram igényes játékok igen de az rx 460 2 vs 4 giga között semmi különbség mert nem tudja nagyon hasznosítani !

2017. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

minek a átalakitó ? venni kell HDMI monitort .. ennyi

uj vga kártyákon már nincs vga, meg DVI ajzat

2017. júl. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, de a monitor 30x annyi mint egy átalakító. Meg nem sz*rom a pénzt :D
2017. júl. 5. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:

ha nem pörög a venti a kártyán akkor az átalakító sem fog segíteni.

Ha d-sub monitorod van akkor meg csak is digitális konverterrel tudnád használni ami 3-5000 ft között kapható .

De mért is vettél egy gyengébb kártyát a régi helyett ?

2017. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!