Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung 350V laptop hálózati...

Samsung 350V laptop hálózati kártya hiba?

Figyelt kérdés

Adva van egy Samsung 350V laptop


Hibajelenség:

Időnként gondol egyet és elveszti a netet. Egyszer csak nincs. Alul a tálcán kis sárga háromszög felkiáltójellel: Nincs kapcsolat. Vezetékes net van. A router nem hibás mert másik géppel tökéletes a kapcsolat. És nem csak üresben veszti el a fonalat. Megy a youtube videó, és már csak azt látom, hogy pörög a youtube, mert tölti le a videót, de csak töltené. Meg torrent letöltése közben is elmegy a net.

Próbáltam driver újratelepítését. Elvileg a legfrissebbet sikerült.

Úgy csináltam, hogy uninstall a driver, gép újraindít, driver felrak, gép újraindít.

Idegesítő, mert nem hagyhatom teljesen magára, hogy töltse ami kell, mert hopp, és már nincs net.

Ekkor kihúzom a kábelt, majd visszadugom. És ez segít.


Valami tanács?


Köszönöm!



2017. júl. 6. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz megmondani. Tehát a WiFi random ledobál és csak azon a gépen.

Jó eséllyel haldoklik a wifi modul. Érdemes megtapogatni a helyét, ha forró akkor tuti az haldoklik, de nem feltétlenül így jelentkezik a hiba.


Ki kellene próbálni egy USB-s wifi adapterrel, ha az nem dobál le, akkor tuti a belső a ludas. Pár hete a szomszédnak halt meg így, mondtam hogy 1500Ft körül van bele új modul.


Neki volt egy ilyen elfekvőben:

[link] (ha nem is pont ilyen, de méreteiben ilyen) így nem vettünk bele újat. Azóta ilyennel megy a gép. A modult természetesen kivettem belőle, mert a forrósodott.

2017. júl. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát a WiFi random ledobál és csak azon a gépen. - nem
2017. szept. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!