Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 10 Újratelepítés után...

Bertolli01 kérdése:

Windows 10 Újratelepítés után rossz billentyű és egér! Megoldás?

Figyelt kérdés
A mai napon újraraktam a lot Windows 10-et,ugyanis a win 10-be van beépített újratelepítés funkció. Szóval ezzel újratelepítettem, megcsinált mindent rendesen, majd amikor kirak engem a Windowsba, se egér, se billentyűzet nem reagál. Mintha teljesen ki Lennenek kapcsolva. Újrainditaskor pár másodpercig mutatja a billentyűzetet a zöld fényt, illetve az egeren is a pirosat, de éltünik, és onnantól nem is jó. PC-t használok.

2017. júl. 8. 12:09
 1/3 Derwer ***** válasza:
Másik USB portba helyezve esetleg? Lehetőleg USB2be, tehát NEM kék színű portban.
2017. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos így sem jó. Megprobaltam minden modszerrel, hova dugom őket. Sehol sem működnek. Csak pár másodpercig, amíg tölt a rendszer.. Ott az elején. Próbáltam másik egérrel is, az sem jó.. ://
2017. júl. 8. 13:00
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Kb. másnap megoldottam. Ha másnak is hasonló problémája van, így csináltam én:


- Beraktam egy Windows (10) telepítő CD-t.

- Amikor bekapcsol a gép, egy pár másodpercig működik a billentyűzet.

- Beléptem a Boot menübe (F2, F11, gépenként változó melyik gombbal tudod behozni)

- Itt már működött a billentyűzet, szóval szimplán újraraktam.

2017. szept. 24. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!