Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor kúszik már végre vissza...

Mikor kúszik már végre vissza a Pentium G4560 ára?

Figyelt kérdés
Gépet épatek, és sajnos ennek a megrendelését hagytam a végére... pár hete 16ezerért is volt, most viszont húszért sem tudják sehol beszerezni. Nem a pár ezer forint zavar, hanem hogy így jártam. Mikor lesz végre olcsóbb? Érdemes kivárnom? Mennyi időbe telik, míg utángyártanak eleget?

2017. júl. 9. 03:41
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Vedd meg tőle: [link]
2017. júl. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj, ha tudsz!
2017. júl. 9. 03:58
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Honnan a bús, kékeres f***omból szopjam ki, jós vagyok én szerinted?! És nem, mások sem tudják!

Az ember jószándékúan segíti próbál, erre lepontozás meg bunkózás a reakció, hát akkor ezt fogod kapni tőlem is.

2017. júl. 9. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már befejezték a gyártását, így már nem lesz olcsóbb, csak drágább. Új processzorok viszont folyamatosan jönnek. A belépőszint az amd apuval és a ryzen 3-mal biztosan zuhanni fognak az árak ismét, illetve azok is biztos nagyon jók lesznek.
2017. júl. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ezt honnan tudod? Rákerestem angolul is, de nincs róla infó, csak annyi, hogy külföldön is hiánycikk. De akkor miért állították le a gyártását?
2017. júl. 9. 04:48
 6/7 anonim ***** válasza:
21 ezer ft most is, és kb 20 ezres tétel volt mindig.
2017. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hova kússzon vissza? Nem egy nagy tétel most sem, pár ezer Ft-tal nőtt meg az ára. Nem egy GTX 1060-ról van szó azért, aminek lassan már 40-50 ezer Ft-tal nőtt meg az ára a bányász láz berobbanása óta.
2017. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!