Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes i7 7700-ra berendezked...

Érdemes i7 7700-ra berendezkedni? Ha igen, milyen konfigot érdemes mellé építeni?

Figyelt kérdés

72-ért van OEM-es új, nem sokkal drágább, mint egy i5 7500 vagy 7600. Nem szeretném húzni, tuningolni a gépet, ilyen jellegű vágyaim nincsenek. VGA, nos az most jó kérdés, mert megy a bányászat, de úgy vagyok vele, hogy inkább egy erős procit, és gyengébb VGA-t, mint fordítva.


Szóval alaplap, táp, ami első sorban érdekelne. Memóriából hány MHz lenne az ideális mellé? És mivel OEM, ebből adódóan milyen CPU hűtőt ajánlotok? Vagy jó a gyári hűtője?


Köszönöm a segítséget!



2017. júl. 9. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

2400 MHz-nél nem támogat magasabb órajelűt tudtommal.

Alaplap: MSI B250 PC MATE például.

Tápnak egy be Quiet Pure Power 10 (400W valószínűleg elég lesz).

Hűtőből meg rengetegféle van, itt jó volna egy keretet tudni. Egy Be Quiet Pure Rock pl. tökéletes, bár vannak olcsóbbak is.

2017. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, CPU hűtő terén én is arra gondoltam, csak nem írtam le direkt, hátha tud valaki jobbat, akár árban, akár teljesítményben. :) De kb ez az árfekvés igen, max 10.000 Ft, +/- pár száz.
2017. júl. 9. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!