Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen nyomtatót érdemes...

Milyen nyomtatót érdemes venni 20. 000 ft-ig?

Figyelt kérdés

Fő szempont az lenne, hogy MEGBÍZHATÓ legyen.

Ne romoljon el belátható időn belül és lehetőleg több év után is találjak hozzá patront, esetleg tudjam utántölteni, anélkül, hogy pampogna, hogy nem gyári patron. Tehát fontos a pofonegyszerűség és a megbízhatóság.


Ha rámegyek arra, hogy nyomtasson, akkor nyomtasson és ne várjon vele néha 15 percet, mint az amúgy 45 ezer ft-os "csúcsszuper" HP nyomtatónk amit legszívesebben a kukába b*sznék ki mert annyira tré. (Ja igen, HP KIZÁRVA)


Nem ipari felhasználásra lenne, csupán néhai otthoni nyomtatásra, de arra legyen tökéletes!


Előny lenne, ha tudna szkennelni, de ez a legkevésbé fontos szempont, nem alapkövetelmény. (Meg tudjuk oldani másképp és ritkán lenne rá szükség)


Tehát tényleg csak annyi lenne az elvárás, hogy ha arra kérem, hogy nyomtasson, akkor nyomtasson bármiféle visszapofázás nélkül. (Ez a szutyok HP nyomtatónk akkor sem akart nyomtatni, amikor BIZTOSAN EREDETI patront tettünk bele, mert azt képzelte, hogy nem eredeti, illetve amikor megpofoztuk néhányszor idegünkben, akkor azt írta ki, hogy kifogyott a színes patron, ezért nem nyomtat fekete fehérben, mikor elvittük szerelőhöz, utána meg képes volt 5x is kinyomtatni azt amit 1x kellett volna kinyomtatni, de ha nem nyomunk rá 5x arra, hogy nyomtassa ki, egyszer sem nyomtatja ki. Egyszer 15 percet vártunk, mire elkezdett nyomtatni.. áh, megőrített, annyi baj volt vele, hogy az nem igaz..)



2017. júl. 10. 13:44
 1/5 A kérdező kommentje:
+1 szegély nélküli nyomtatás.. ez is kellene.. szerintem 20.e ft-ért nem nagy elvárás, főleg úgy, hogy színest nem is kellene nyomtatnia egyáltalán, csak fekete fehéret.
2017. júl. 10. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ritkán nyomtatsz, akkor kizárólag lézert vegyél. A saját tapasztalatomat tudom elmondani. Nekem egy Brother HL-1110E nyomtatóm van, amit használtan vettem 10k-ért. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az utángyártott 1000 oldalas toner 2000 ft bele és nem pampog amiatt, hogy nem eredetit használok, hanem teszi a dolgát.


Ez ugyanaz, csak más a színe meg valami apróságot változtattak a papír vezetésen:


[link]


Szerintem 15-ért most nagyon megéri az emag-ról és ingyen szállítják.

2017. júl. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Két kérdésem lenne. Az árukeresőn a véleményeknél írtak ilyeneket:


"A papírt elég keményen fogja meg, emiatt az hullámosodik („nyomvályús” lesz)."


Ilyet te tapasztaltál?


Egyéb hátrányt ami idegesít tapasztaltál?


Tonert után is tudod tölteni igaz?


Köszönöm a válaszod előre is :)

2017. júl. 10. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A papírt elég keményen fogja meg, emiatt az hullámosodik („nyomvályús” lesz)."

Valóban a görgök nyoma látszik a papíron, de hamarosan kisimul.

Mást hátrányát nem tapasztaltam.

Természetesen nem akarlak rábeszélni, van még jó néhány nyomtató 20 ezerig. Azt javaslom olvass véleményeket és ezek alapján döntsd el, hogy melyiket veszed meg.

A tintást azért nem javasolnám, mert ha mondjuk pár hétig nincs rá szükség tuti, hogy beszárad. A lézerrel ez nem fordul elő.

Ha a szkennelés is szempont, akkor természetesen meggondolandó a tintás. Ezt én úgy oldottam meg, hogy a lézer mellé vettem használtan egy multifunkcióst a jófogásról. Nagy mákom volt vele, mert 2000 ft-ért árulták. Postával együtt 3800 ft-ot fizettem érte és a win 10-ig van hozzá meghajtó.

A nyomtatóra visszatérve szerezz infókat a többiről is. Én csak a sajátomról tudtam tájékoztatást adni.

2017. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A toner töltésről elfeledkeztem.

Valóban lehet tölteni a tonert, a youtube-on számtalan videó van róla. De én ugy döntöttem, hogy nem fogom, mert 2000 ft bele egy toner,és ezért a pénzért én nem fogom magam nyakig összefeketíteni.

2017. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!