Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most ez mit jelent pontosan?

Most ez mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés

A PCX-től rendeltem egy új gépet, összerakás nélkül.

Én nyaralni voltam, mamám vette át. De amikor hazaértem vele, akkor láttam hogy az alaplap ki van bontva + hűtőpaszta található rajta és egy tű el van törve. (Az mellékes hogy a Táp folyton leverte az áramot. Visszaküldtem a termékeket, erre kaptam egy e-mailt amiben az állt, hogy a Tápot kicserélték, viszont az alaplapnál az állt hogy én rontottam el + garanciavesztés. Most akkor mi van pontosan? Mit jelent pontosan a garanciavesztés? Jogosan vagyok felháborodva???? Mi a véleményetek?



2017. júl. 12. 16:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

És igen, kidobtál 40 ezret az ablakon.

PC szervizt megkérdezhetsz vállalnak-e letört tű javítását, illetve Prohardvernél (hardver aprót üzemeltetők) is van pár ember aki foglalkozik javítással, az árat beszéld meg velük, de szerintem 5-10e-ből megoldható (mégis csak olcsóbb mint 40e-ért újra egy lap ).

[link]

[link]

2017. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hutopaszta az alaplapon

ez teljesen erthetetlen

az eddigiek alapjan

2017. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!Tanulság:Inkább ne kérj házhozszállítást, hanem a Duna Plazához menjél,ott vegyed át.Átvétel előtt ott nyisd ki a dobozokat!Így észreveszed,ha át akarnak verni.

UI:sztem a nagyi elkezdte összerakni a gépet!Kíváncsi volt rá hogyan kell!A PCX nem tenne ilyet!

2018. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!