Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB, kábeles, és "beépített"...

FamiR kérdése:

USB, kábeles, és "beépített" (alaplapba behelyezett kártya) módon kívűl nincs más, amivel számítógépen tudnám fogni a wifit/netet?

Figyelt kérdés
Elég érthetetlenül fogalmaztam meg,de a lényeg hogy rendeltem egy GIGABYTE GA-B250M-DS3H alaplapot.Eddig az alaplapba behelyezett "kártyával"(nem tudom a pontos megnevezését) fogtam a wifit,viszont most vettem észre hogy ebbe már nem lehet ilyet beletenni.Van USB-s amivel tudom fogni viszont az nem fogja valami stabilan a jelet.A kábeles megoldás meg elég necces lenne mivel elég rossz helyen van a szobám a házban,és kb az egész házon (3 szobán) körbe kéne vezetni hogy elérjen hozzám,és ne legyen útban.Elég hülye kérdés mert valószínűleg nem lesz a válasz,de van más lehetőség,hogy normálisan fogja a gépen a netet?

2017. júl. 13. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tudod bele helyezni?
2017. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

veszel egy _normális_ usb-s wifit _nem_ az alsó polcról.

ha igényes vagy, akkor külső antennásat.

2017. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, eddig egy PCI-os wifi kártyát használtál, aztán utólag jöttél rá, hogy az új alaplapon bizony nincs PCI, csak PCI-E csatoló...

Nos, a következőket teheted:

1. Adsz magadnak egy tockost, hogy miért nem nézted meg, van-e az alaplapon PCI csatlakozó

2. Eladod a mostani PCI-os wifi kártyát és veszel egy PIC-E kártyát

3. Eladod a PCI-os wifi kártyát és veszel egy normális USB-s darabot

4. Bekötöd kábellel a gépet, ahogy asztali gépet illik és akkor nem lesz gondod sem a sebességgel, sem a stabilitással. A kábel métere kb 70-80 forint, szóval még ha 3 szobán át 50m-t húzol be, akkor is megvan dugóval együtt 4000 forintból. Ennyiből meg nem veszel normális wifi kártyát, sem PCI-E sem USB csatival.

2017. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!