Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzort szeretnék cserélni...

Processzort szeretnék cserélni és nem tudom pontosan hogy az alaplapnak kell majd bios frissítés? Több lent.

Figyelt kérdés

Alaplap: ASRock 970 pro3 R2.0

Proci: fx-8350

Egyébként ha beraktam a procit előtte vagy utána tegyem újra a Windowst?

Ha számít a cserélendő proci:Fx-4300



2017. júl. 14. 15:11
 1/6 Rsdante válasza:
Bios-nak kell frissítès. Utána tedd ujra a windowst. Nem kőtelező de ajánlatos.
2017. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Se bios frissites, se ujratelepites nem kell.

#1 ne tippelgess vaktaban mert bem megy jol.

2017. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Bios frissítés tényleg nem kell. Na de, a pro esszor nem egy plug and play eszköz, igenis javasolt az újratelepítés hisz ennek elmulasztása okozhat problémákat.
2017. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval az nem tippelgetés. Windows Xp-nél még kötelező volt.
2017. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tévedsz, még XP idején is csak alaplap cserekor volt ajánlott a reinstall, ahogy win7-nél is, de 10-nél már abban az esetben is felesleges.
2017. júl. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, sokkal biztosabb egy-egy komolyabb hardvercserekor újrarakni a gépet szerintem minthogy megkockáztatni hogy hibák lépnek fel. Nem rég írtak ki ide egy ezzel kapcsolatos kérdést. Az embernek erőműve volt, GTX1080Ti, 7. generációs i7 proci és 16GBram nagy vonalakban a gépe. Hardvercsere után volt ő is és ilyenek hogy WoT laggolt neki... Szóval ajánlott még mindig az az újratelepítés én az mellett vagyok.
2017. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!