Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kicsit javítani szeretném a...

Kicsit javítani szeretném a számítógépem teljesítményét, viszont nem értek a számítógépekhez, tanácsok?

Figyelt kérdés

szóval kicsit újítani szeretnék, hogy gyorsabb legyen, mert most nagyon akadozik, borzasztó lassú és sűrűn lefagy. szeretnék új dolgot venni bele, ami nem annyira drága de javítja a teljesítményét. Azt hogy miből mi van nekem fogalmam sincs, csak a számítógép adatait tudom leírni. Tudnátok tippeket adni?


Adatok:


Processor: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8400

@ 2.66GHz 2.67 GHz


Installed memory (RAM): 2,00 GB


System type: 64-bit Operation System



ha valami kimaradt vagy hülyeséget írtam, esetleg lehetetlent kérek ne kövezzetek meg, nem értek ehhez.


2017. júl. 14. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen a gépen már csak kalapáccsal tudsz javítani :)

Viccen kívül vegyél egy újat.

2017. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt a gépet már nem érdemes bővítgetni, hanem újat kell venni. 10 éves gép, kevés memória (az is valszleg DDR2), mai szemmel már nem túl erős proci.

Ha nincs pénz új gépre, akkor még 2GB memória javíthat a teljesítményen, de csodát ne várj.

2017. júl. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor talán inkább új gépre spórolok. De hol és milyet lenne érdemes venni?
2017. júl. 14. 17:03
 4/10 szántóvető ***** válasza:
a legjobb és legolcsóbb ha magadnak raksz össze egyet.írj egy árat,majd megírja valaki hogy miket vegyél.
2017. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Talán 200-250€ amit rászánnék. Nem tudom ez elég-e.
2017. júl. 14. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó vicc, úgy 500 euró felett gyere vissza ezzel a kérdéssel, de még azért is csak eléggé alsókategóriát kapsz.
2017. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szűkösen elég lehet, ha van, amit meg tudsz tartani a jelenlegi gépből (pl gépház, tápegység, monitor, esetleg HDD, ha normális méretű)
2017. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most csak gépről beszélünk, monitor és egyéb dolgok nem tartornak ide. Egy haverom kérdeztem meg hogy milyen árban lehet egy viszonylag jól működő számítógépet összerakni és ő olyan 100€-t mondott. Ezt én fel tolam kicsit mert miért ne. Magam sem gondolom hogy egy "viszonylag jól működő" gép 500€ vagy több. Hát mind1 majd megoldom egyedül akkor.
2017. júl. 14. 20:59
 9/10 anonim ***** válasza:

500 EUR az akkor, ha erős gép kell, amivel már bizonyos játékok is mennek. Egy netezős egyszerű gép az megvan kevesebből is, de semmiképp nem 100 EUR. Legalább is ha újat akarsz.

Használtan 100EUR körül kaphatsz első-második generációs i3-at, mondjuk 4GB DDR3-mal, de az nem lenne annyival gyorsabb a mostanitól.

Ha újat akarsz, csak az alaplap+proci kerülne 100 Euróba...

2017. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Meglevo ramok melle vagyel meg 4gb ramot es rakd újra. Cpu nem gyenge nehogy egy vagyont kolcs új gepre foleg ha nem jatekra kell
2018. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!