Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a PC-mnek?

Mi lehet a baja a PC-mnek?

Figyelt kérdés
Először kezdődött azzal hogy egyszer csak leállt majd nem kapvsolt be. Mint kiderítettem VGA probléma igy azt kivettem. Majd amikor megnyomtam a gombot bekapcsolt a gép, felpörgött a venti makd leállt. Jó. Raktam bele egy másik VGAt és ugyanezt produkálja. Mi a baja? Azért kérdem mert vinném szervízbe és legyen fingom a várható költségekről.
2017. júl. 14. 23:28
 1/9 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
1-10.000 forintig lehet a szervízdíj.
2017. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Reméljük. De uj alkatrész esetén is?
2017. júl. 15. 00:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Először vidd el, megnézik, aztán majd megmondják mi baja, mit kell vele csinálni, és az mennyibe fog kerülni. Aztán eldöntheted.
2017. júl. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MGéza ***** válasza:
Ha új akkor garanciáztasd talán. Tipikus tápegység hibának néz ki egyébként, de lehet alaplap is. Milyen konfig, milyen tápegység?
2017. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Intel Pentium D CPU

MSI P35 Neo alaplap

1 gb ram

ATI Radeon 256 mb VGA(volt) És nincs már rá gari.

2017. júl. 15. 23:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és annyit tudok hogy a táp 450 W-os. A márkáját nem tudom de megnézhetem.
2017. júl. 15. 23:09
 7/9 MGéza ***** válasza:
Akkor tápcserével próbálkoznék a helyedbe, szerezz egyet kölcsönbe.
2017. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen jó ötlet. Megpeóbom azt. De imára kulcsolom a kezem hogy az legyen mert egy táppal azéet olcsóbban kijövök mint mint egy új alaplappal.
2017. júl. 17. 18:22
 9/9 MGéza ***** válasza:
Egy ilyen gép ma már filléres tételnek számít. 10-20 ezerért már C2 alapú gépet kapsz, ami ezerszer jobb. Ha hibás, ezt már nem érdemes javítani.
2017. júl. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!