Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a Macbook Airemnek?

Mi a baja a Macbook Airemnek?

Figyelt kérdés

2017 februárban vettem egy Macbook Air 13''-at, tökéletesen működött, de mostanában naponta 2-3x lekapcsolódik az internetről. Minden úgy nézki mintha fent lenne, de még sem.

Csak a gép újraindításával tudom megoldani a problémát.

120mbos internetünk van, egyszerre maximum 2 eszköz szokta használni, de csak a macbook szokott lekapcsolódni róla. A windows gépünkel soha sem történt ilyen.


Bementem az Istyleba ahol vettem és ott azt mondták, hogy ez gyakori minden macbooknál és nekik is szokta csinálni és, hogy ez valószínűleg nem hardware probléma.


Ez tényleg igaz, hogy ez ellen nem lehet semmit sem csinálni? vagy csak nem volt kedvük foglalkozni a problémával a boltban?

Másnak volt hasonló problémája?



2017. júl. 15. 02:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Apple ügyfélaszolgálat
2017. júl. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Keress rá a neten, csomó ilyen videó van, hogy "Macbook air wifi trouble fix."


Az iStyle hülye, ha eddig nem volt gond, most meg igen, akkor az nem mac sajátosság.

2017. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha februári akkor bőven van még rajta garancia. Én Apple ügyfélszolgálatot próbálnám mindenképpen ahogy fent is tanácsolták.

Másik wi-fi hálózattal probaltad?

2017. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze... Nem rég költöztem így két wifi hálózaton is tudtam huzamosabb időn át használni. A wifivel nincs probléma, mert csak ezt a készüléket dobja le és nem is dobja le, csak hírtelen használhatatlan lesz az internet. Egy időig használom majd elmegy a net, de azt mutatja, hogy még mindig fent vagyok. Ha szerencsém van egy újraindítás megoldja.


A felkapcsolódással nincs probléma

2017. júl. 15. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!