Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyek kormányt és pedált a...

Vegyek kormányt és pedált a gépemhez?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti ajánljátok-e, hogy vegyek kormányt mondjuk inkább autós játékokkal szoktam játszani. A szépséghiba annyi lenne, hogy már elég sok vezeték van ott a gépnél. Véleményeket szeretnék és írhattok is, hogy melyiket vegyem meg inkább, ha veszek miért meg ilyenek.
2010. máj. 21. 19:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy a beállításoknál minden játékhoz külön alkalmazkodik a kormány vagy be kell áligatni?
2010. máj. 21. 19:53
 2/14 anonim ***** válasza:

Én vettem jó drágán márkás kormányt, és akárhogy álligattam nagyon érzékeny volt mind1ik játéknál. Kicsit elfordítottam, már nyomott egy 180°os fordulatot a kocsi xD

Vettem egy olcsóbbat pedállal váltóval kézifékkel, az meg épp hogy nem volt érzékeny, megizzadtam annyira kellett tekerni egy kanyarnál, de én ezt élveztem, mert lehetett vele normálisan is menni és így izgalmas voltxD

Ha veszel csak kézifékkel, váltóval és pedállal tedd =)

2010. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én vennék, de sebességváltóval együtt, de kézifék nem kéne!
2010. máj. 21. 20:36
 4/14 A kérdező kommentje:

Szerinted ilyen jó lenne?


[link]

2010. máj. 21. 20:38
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na nem is rossz :D Elég jó kormánynak tűnik :)

Néztem a neten videókat a g25-ösről:

http://www.youtube.com/watch?v=My-stwgRI50 (1:30tól nézdd)

http://www.youtube.com/watch?v=mhkxpKCEKc0

Elég irányíthatónak tűnik :P


De nekem csak az ára nem tetszik, a 40ezer ft :D

2010. máj. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Na en vok a te embered magyaroszag legnnagoybb simes kozossegenek egyis tagja vok. Attol fugg mire hasznalod . Ilyen gagyikhoz mint a NFS aminek semmi koze a valodihoz hanem egy arcade fos amit arra talaltak ki hogy a 7 eves hot bena Petikeneke legyen sikerelelmenye . Ahooz nem kell . De ha komolyabb jatek erdekel rFacctor Race 07 esetleg Richard Burns rally akkor erdemes . Attolfugg milyen szinten akarod tolni . Ha komolyan gondolod hogy mas hus ver emberekkel neten tolod egyre magasabb szinteken akkor igen kell . Ha kormany veszel akkor a Logitech marka a leheto legjobb . Ha hosszutavra tervezel es ugyerzed lenne turelmed meg akk is ha nem megy meg vagy a tobbiek jobbak akkor ajanlom a fentebb ajanlott G25 ot. Leheto legjobb anyaghasznalat nehez tonre tenni . Az enyem 2 eve huzza de ugyanolyan jo mint mikot vettem . Dragabb de 5-6 sot akar tobbet is bir. Ha csak belekostolnal es majd utana dontenel akkor az FFEX et ajanlom vagy a Momo-t . Sajat tapasztalatom az FFEX et ajanlja. A DFGT szinten egy jo kormany . A G25 F1 hez mig ez turaautohoz valo igazan bar kinezetre pont mast latsz. Ha segitseg kell a kezdeshez akkor irj . Jo latni hogy vannak erdeklodok az ipar irant.
2010. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Jenci ***** válasza:
84%

Öcsém te tudod,mit beszélsz?Neked az NFS fos játék?A Race07 meg nem?

Nekem egy 10.000Ft értékű Logic3 kormány van.Három érzékenységi fokozat állítható be és van egy sebességváltója.Rendkívűl megbízható szerkezet.Nagyszerűen működik minden játéknál:Grid,NFS,Dirt 2 stb.Csak ajánlani tudom.

2010. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Figy az egy árkád g*ci ugy a büdös életbe nem veszde be a kanyart . Azt ugy csinálják meg hogy a 4 éves kisfiu is megverje a gépet , A Race 07-et az autó és a pálya valódi menettuladonségai alapján készitik el . A NFS GRID és társaiba csak a törés reális . Azokat uj csinlják meg hogy legyen húú nitro , k*rva szép grafika meg törjön jol , demint emlitettem az oviás kisgyerek is eljátszon vele .


Kormány fölösleges hozzá , max gamepad .



A szimulátor a rFactornál kezdödik jön a Live For Speed meg a Race07 - GTR EVO - GTR ...

2010. máj. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:18


Meg most mondom lehet jolnéz ki és a hülyegyerekeknek ez jön be de csináld meg ugyanazt mit ott . Lehet szépen néz ki de nem autoverseny .

2010. máj. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Autos játékok amikhez kormány való :


-COlin McRae Rally 5

-rFactor

-Race 07

-GTR EVO

-Race On

-GTR 2

-Grand Turismo 4-5 (NA ÉS ITT A HATÁR EZ A JÁTÉK A REAL-ARCADE közt !!!!!!!!)

2010. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!