Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vegyek kormányt és pedált a...

Vegyek kormányt és pedált a gépemhez?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti ajánljátok-e, hogy vegyek kormányt mondjuk inkább autós játékokkal szoktam játszani. A szépséghiba annyi lenne, hogy már elég sok vezeték van ott a gépnél. Véleményeket szeretnék és írhattok is, hogy melyiket vegyem meg inkább, ha veszek miért meg ilyenek.
2010. máj. 21. 19:52
1 2
 11/14 Jenci ***** válasza:

Nem akarok felesleges vitába szállni--nincs is értelme.De a Grid,Dirt2,NFS Shift igenis valósághoz közeli vezetési technikát tartalmaz.Okos emberek írták ezeket a játékokat és senki nem fizetne nekik egy fillért sem,ha valami szart dobnának piacra--ezt bizonyítja a rengeteg eladott példány.

Ezeken kívűl persze vannak még élethűhöz közeli szimulátorok,én csak kapásból ezeket ragadtam ki közülük.A másik dolog meg az,hogy nem úgy kell játszani,hogy minden segítség be van kapcsolva.Próbáld meg belső nézetből,segítség nélkül!

2010. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mindent ugyjátszok ,de azért esetenként igen csak nagy túlzások vannak azokba amiket te leirtál .


Az NFS Shift-be egyetértek de magába az NFS sorozat többi tagjába nem . Az NFS Shiftel magam is játszottam , Valójában kb. Gran Turismo . Azért a Dirt2-GRID tartalmaz érdekesebb dolgokat ,de ez a Codemasters sajátossága volt mindig is hogy kicsit eltulozzák.Megtalálható a GRID-be mert hát olyan köridöt lehet benne menni GT kocsival mint F1-el valójában . Valódi szimulátort készitenének akkor lehet el se tudnánk indulni :) Az rFactor F1LMT 2009 Ferrari az valós FIA adatok alapján készült és háát. Mondjuk a könnyebb kell az embereknek azt veszik amivel a 5-6 éves kisfiu is tudjon játszadozni. De a NFS Shift kivételével messze vannak a valóságtól a NFS-ek. A Codemasters az még nah de az is már nagyon határon van sőt inkább árkád .

Allitólag az F12010 be megcsinálják a szimulátort meg az arcade fizikát is hát azt kiváncsian várom .


Kormány kérdéshez visszatérve nagyon jo kormány a G25 :) És ha komolyan gondolod és tényleg a valóságot akarod visszakapni az a legjobb . TESCO-s kormányt semmikép se vegyél . A Logitech a legjobb , és talán a Genius , meg a Thustmaster (vagy minek a kormányai )


A TESCO-s kormányom 2 honapot birt ...

2010. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Jenci ***** válasza:
Azt az F1-et én is nagyon várom.
2010. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki ért a kormányhoz akkor az írjon nekem: yugi95@citromail.hu
2010. máj. 22. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!