Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 60 ezer forint körül milyen...

60 ezer forint körül milyen VGA-at ajánlotok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 16. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
annyiért most nincs semmi... régebben volt rx 470 4gb annyiért ami ár/érték bajnok. Szerintem várd meg h újra legyen belőle a boltokban és majd azt vedd. Olcsóbban tehát 40 ezer forint környéken most csak rx460/gtx1050 van. 1050 ti-t 50 ezerért sokallom... a régi rx470 4gb árához képest
2017. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg kb. az 1050Ti az egyedüli alternatíva. Aztán hogy a teljesítménye mennyire felel meg az elvárásaidnak, az más kérdés.
2017. júl. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

60 000Ft-ból megkapod a piacon legolcsóbban fellelhető GTX1070 36%-át levágva :D Viccet félretéve, amd oldalon kevés alternatíva van, eléggé meg lettek kopasztva. Az nvidia szerény véleményem szerint meg túlárazott. Bocsánat, van kínálat az amd oldalán is de ha azt nézzük, hogy megéri-e akkor inkább azt mondanám, hogy nem. A legolcsóbb 8GB-os kártyájuk (Pro WX 5100) 140 000Ft-tól kezdődik kb. A legolcsóbb amd modell amit egy picit is megéri megvenni az az RX550 4GB ami jó ha HD gamingre elég 35 000Ft-ért. AAA címeket ez esetben el lehet felejteni.

[link]

Várd ki még a kriptavaluták árfolyamcsökkenése változást nem hoz a VGA piacon. Ha ez tartósabb lesz lehet enyhülés a VGA áraiban is. Persze nagyon népszerű a bányászás szóval elég kicsi a valószínűsége, hogy állandó marad ez és elfelejtik az egész bányászat dolgot a fenébe a gamerek örömére :D

2017. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Használt (garis) GTX 970-re vadásznék ilyen árban...
2017. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak +1. Én is használt kártya után keresgélnék és a 60.000Ft-os keretedből a 970 a tökéletes választás szerintem. Hogy miért, azt az előttem válaszolók tökéletesen leírták. A garanciára figyelj, ha nincs is sok rá a lényeg, hogy legyen.
2017. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én egy kicsit félek használt karit venni. Nem hajlamosak ezek tönkremenni pár év után?
2017. júl. 17. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez függ attól is, hogy mennyit illetve hogyan használod. Ha megy 0-24-be a mai játékokkal, akkor persze, hogy tönkre fog menni. Egyébként figyelj rá, hogy olyat vegyél amivel még nem bányásztak. (bár nem tudom szoktak-e 970-el bányászni) Mint írtam az előző válaszomban arra is figyelj, hogy legyen rá garancia. Ezzel bebiztosíthatod magad, hogy ha esetleg hamae tönkremegy akkor is megcsinálják neked. A garancia másik nagy előnye, hogy így tudod, hogy a kártyát nem olyan régen vette az illető. Én személyesen vettem használt kártyát, akitől megvettem mutatott egy GPU-Z-t megmutatta a tartozékait. Így láttam, hogy jó állapotban van és tökéletes működik ezért megvettem. A postás módszer már más, szerintem semmi baj nem lehet ott se, de ha teheted inkább személyesen nézd meg előtte. Én is az ország másik felén lakom és csodával határos módon egy környező kisfaluban találtam meg az új vga-m. :D
2017. júl. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy garis 970-et nem fog találni, csak 70-80 ezerért, annyit meg nem ér.
2017. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Ahogy mondtam, meg kell várni h teljesen vége legyen ennek a bányász szezonnak, és akkor megint lesz rx570 stb. akkor megint lehet értelmesen vga-t vásárolni 60k-ért.
2017. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!