Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Már elég sok kérdést feltettem itt, Gyakori kérdéseken, de most akkor le írom, hogy mi is a problémám.

Az egész februárjában kezdődött, mikor megvettem egy I5-2400-as processzort, az Asus H61M-K alaplapomba. Mint kiderült, a processzort az alaplapom nem támogatta. Egyszer játszottam, és hirtelen beakadt a kép, nyomtam egy újraindítást, de kép már nem volt. 8GB ram van és ebből kivettem az egyiket. Így végre sikerült képet csinálni. Szerencsére az I5-2400-as processzort, kitudtam cserélni egy I5-3450-re. Így végre újra jó lett a gépem, újra 8GB rammal indult. Ez így ment kb 5 hónapig, mikor egyszer csak a gép lekapcsolt és újraindításnál azt írta, hogy: "túl nagy volt a feszültség és ezért a gép leállt" itt már a tápra gyanakodtam. Ismét játszottam és megint ugyanaz történt, mint 5 hónappal ezelőtt a kép beakadt, újraindítottam, és megint, se kép, se hang. Megint kivettem egy ramot és újra lett kép. Megrendeltem az új Cooler Master 400w-os tápot (ezt ajánlották) be is szereltem, és újra lett kép 8GB rammal. De a táp az sercegett és nagyon hangos volt. El hívtam egy barátomat ő azt mondta, hogy csapágyas a táp. Gondoltam mivel új tápról van szó lehet, hogy csak be kell járatni. Újra elkezdtem játszani, iszonyatosan búgott a táp, és MEGINT beakadt a kép, újraindítom, és újra, se kép, se hang. MEGINT kivettem egy ramot és újra jó! (Most is így írok nektek)

Szerintem ez csak alaplap hiba lehet, mást nem tudok elképzelni....



2017. júl. 19. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet Alaplap hibás
2017. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!