Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van értelme lecserélni a gépem?

Van értelme lecserélni a gépem?

Figyelt kérdés

Van egy viszonylag jó gépem, cs go-ra építettem. i5, gtx 750 ti, stb.. de viszont a netem miatt nem tudok játszani, kb napi egyet, mert egyfolytába pingelek, anyámék meg nem engedik hogy jobb netet kössek be.

Na most az a tervem, hogy veszek egy ps4et, amin tudok singlebe és játszani, illetve ott nem zavar ha néha felmegy a ping (nem tudom ven e olyan egyáltalán ott :D )

Meg veszek 50-60ért egy alap gépet, amin tudok cs-zni napi 1et, este.

Megéri, vagy full hülyeség?


2017. júl. 19. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt neked kell tudni.
2017. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"kb napi egyet, mert egyfolytába pingelek, anyámék meg nem engedik hogy jobb netet kössek be. kb napi egyet, mert egyfolytába pingelek, anyámék meg nem engedik hogy jobb netet kössek be. "

Lagolsz...

2017. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem egy zsákfaluban laksz, ahol csak egy szolgáltató van megfizethető áron, akkor szerintem győzd meg őket. Manapság olcsón lehet stabil kapcsolatú csomagokat venni.

Nem hiszem, hogy annyira olcsó lenne a jelenlegi, hogy nincs alternatíva. Ha meg mégis, akkor mondd azt, hogy te állod a különbözetet.

2017. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!