Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezzel a géppel milyen grafikán...

Ezzel a géppel milyen grafikán tudok stabil fps-t hozni a rainbow six siege-ben? Többi lent

Figyelt kérdés

I3-3220

Rx460

8gb ram DDR-3 1600mhz

Olyan 120fps környékén örülnék a csak nem tudom milyen grafikát tud elvinni hogy ezt tartsa. Most nyaralunk és sajna még nem tesztelhettem :)



2017. júl. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtube.
2017. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

120fps-t semmiképen sem ezzel a kártyával, 34k-ért nem kell csodát várni.


Milyen felbontáson használod?

2017. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek neked 120 FPS? 120 Hertz-es monitorod van? Mert azok úgy 60-70 ezertől kezdődnek, a sima olcsóbb monitorok meg 60Hertz-et tudnak, ami azt jelenti hogy 60 1/s sebességgel frissít, tehát 60FPS a maximum amit meg tud jeleníteni.


120 nem lesz, már csak a gyenge proci miatt se, de 80-90 lowon elérhető.

2017. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én már a hatvan fpsnek is örülni fogok mert a múltkor még a régebbi videokártyámat kellett használnom a régebbi monitorral. A kártya aminimum követelményeknek se felelt meg és a 4:3 képarány se túl jó a monitornál. Csak váltottam ps4 ről és kellett valami ideiglenes megoldás. De így is jobb csak hát az első 3-4 lővésből el szednem az enemit mert különbe leesik 5re az fps :). De majd egyszer..
2017. júl. 23. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!