Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alacsony áron bányászatra...

Alacsony áron bányászatra használt videókártyát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Találtam néhány olcsó darabot azt írja a bios is át lett Flashelve, nem feltétlenül értek ezekhez a dolgokhoz. De vissza lehet ezeket alakítani hagyományos gamer felhasználásra? Nincs ilyesmivel tapasztalatom. DE ha csak 1 évig működne nekem az is tökéletes lenne a számomra.

2017. júl. 23. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezeknek ki van hajtva a lelke is.
2017. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dongaben ***** válasza:
Ez a mostani "Bányászat" akkora átverés, hogy...nem is minősítem a beugrókat! Nyugodtan vehetsz garanciával ilyen célra használt videókártyát!
2017. júl. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, kímélő módon bányásztak-e vele, vagy szanaszét hajtották? Nyilván ezt nem egyszerű megállapítani. Ha tényleg nagyon olcsó, akkor az gyanús.
2017. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4-es!

El tudsz képzelni olyan szituációt, hogy ezek a kártyák "kimélő" módban mentek? Nem ezért vették őket.

Ezek a kártyák bizony hónapok óta napi 24 órában 150%-on mentek.

Nem véletlenül adják el.

2017. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem állnék le ilyesmikkel foglalkozni. Mondjuk ha számla van róla, meg garancia is, akkor TALÁN belehet vállalni, de azt is alapos átvizsgálás, tesztelés után, kiharcolva 1-2 napot, hogy ha tré, akkor visszaveszi az eladó. Akár mini szerződést írni erről, hogy az eladó ezt vállalja, és természetesen kézzel aláírva, dátummal ellátva.


De hát ez annyi mütyürkézés, hogy én inkább várnék még, amíg rendeződik a helyzet valamelyest.

2017. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-nek igaza van. Pláne,hogy a bios is piszkálva lett,így tuti szét van hajtva.
2017. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont ezért nem veszek most egy-két évig használt videokártyát, garanciával sem.
2017. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!