Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hardverek eladása számla nélkül?

Hardverek eladása számla nélkül?

Figyelt kérdés

kb 3éve vettem egy előre összerakott gépet computerimperiumról, mindennek megvan doboza stb, de az istenért nem akarom megtalálni a számlákat,plusz a rendelésemet az előző,már törölt email címemről adtam le, úgyhogy nem jött be amit terveztem,hogy a netes számlát nyomtatom ki és adom hozzá.

ez hátrány az eladásnál, illetve el lehet adni attól függetlenül így őket, csak olcsóbban, vagy bármi egyéb?

Köszönöm a segítséget!



2017. júl. 23. 21:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

gondolkodtam egyébként az alkatrészek eladásán külön, de talán így házzal,beépítve könnyebb lehet eladni őket, vagy mit gondoltok?

csak mert van egy másik ütött kopott netezős gép még a házban és gondoltam beleteszem a neosba hogy legalább normálisan nézzem ki, de lehet úgy nehézkes lenne az eladása a hardvereknek.

2017. júl. 23. 22:04
 12/12 anonim ***** válasza:

Alaplap: 10-15

VGA: 40-50

Táp: 8 körül

Proci: 20-25

Ház: 5-7


Memória nem tudom, gyártó függő. Proci hűtő megint kérdéses, ha 5k lenne újonnan, akkor igazából pár ezret érhet maximum.


Én 100-115 körül látnám az árát reálisnak egyben. Lehet így jobban jársz, millió ház meg memória hirdetés van hardveraprón. A VGA-kat most viszik a bányász láz miatt, sokan keresnek átmeneti megoldást, úgy hogy az szerintem hamar elmenne külön, de lehet a többit csak nézegetnéd otthon.


Egyben 110 körül, aztán max alkudnak kicsit ha olyanjuk van.

2017. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!