Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tisztítsam?

Hogyan tisztítsam?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!

Van egy LG 22N43T 21,5"-os (5ms) TFT monitorom és azt szeretném megtudni hogy mivel szabad tisztízani, vagy takarítani?

Olvastam a neten mindenfélét, sima víztől a meleg vizes mosogatószeres tisztításon keresztül a precíziós tisztítószerekig. Az a helyzet hogy a kézikönyvben minden nyelven van írva csak magyarul nincs.

Mindenféle agresszív tisztítószereket pedig nem szeretnék bevetni.

Megtudná nekem mondani valaki hogy ezt a fajta monitort pontosan hogyan kell "szakszerűen"tisztítani gondolok itt a képernyőre?

Milyen tisztítószert vagy esetleg mikroszálas textíliát kell vennem vagy mindkettőt?

Olyas valaki válaszát várom akinek ilyen monitorja van és tudja hogy mivel kell tisztítani, vagy olyas valakiét/valakikét akik értenek a monitorok tisztogatásához. Ha tudnak írnak nekem konkrét márkát?

A "flexxel vágd srégen és levan a gond" féle válaszokat kérném mellőzzék!

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



#monitor #hardver #számítástechnika #TFT monitor #monitor tisztítás #speciális tisztítószerek
2017. júl. 28. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már évek óta CLIN Ablaktisztítóval takarítom.


Kikapcsolom, ráfújok hosszában 1 adagot és sima Kézi papírtörlővel áttörlöm és kész.

Semmi extra.

Visszakapcsolom és már megy is, nem foltos utána. Nem karcolódik, meg semmi milyesmi.

Csak ne nyomd rá erősen, és ne fúj túl sokat. :D

2017. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
100%
lehet kapni monitortisztító folyadékot vagy ilyen spec.folyadékkal átitatott nedves kendőt.
2017. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld. Azért tettem fel a kérdést mert kipróbáltam és a szélei csíkosak maradtak, hiába törölgettem én... :/
2017. júl. 28. 21:26
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 2. tudnál valami márkanevet mondani? neked is ment a zöld pacsi :)
2017. júl. 28. 21:27
 5/7 szántóvető ***** válasza:
hát azt nem..nekem ilyen van,angol és román felirat van rajta: [link]
2017. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a képet kedves szántóvető :)
2017. júl. 28. 22:36
 7/7 A kérdező kommentje:

Ehhez a termékhez mit szóltok, jó a monitoromnak?

[link]

2017. júl. 28. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!