Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tisztítsam meg az új IPS...

Hogy tisztítsam meg az új IPS LED monitoromat, ha nem akarok venni speciális tisztítót? Hülyeségeket nem szeretnék válasznak és félválról intézett válaszokat sem légyszi!

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi faxni, ugyan úgy, mint bármelyik más "lapos" monitort!

Én pl. egyszerű ablaktisztítóval csinálom!

2014. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Megkapod amire vàrtál:

jégkaparóval


Ruhaujjal félválal

2014. dec. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Faxni miből mondjuk wc papírból?

2014. dec. 30. 11:19
 4/6 anonim ***** válasza:

én nem alkoholos ablaktisztítót szoktam fújni wc papírra vagy konyhai törlőpapírra (finoman vékony permetet), áramtalanítom a monitort és azzal a nedves papírdarabbal elkezdem áttörölni egyszer vízszintesen, egyszer függőlegesen, mindig egy irányba (pl fentről le, balról jobbra).


A tisztítószert sose direktbe küldd rá a monitorra, mert beázhat, vagy foltot hagy, rosszabb esetben túl nagy dózist küldesz rá és marni kezdi a felületet.

2014. dec. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még egy dolog, pucolás előtt érdemes áttörölni a képernyőt szemüveglencse tisztító szövettel, mivel az vonzza a port és sokkal alaposabban portalanítja, így kisebb eséllyel karcolod össze a képernyődet pucoláskor, ha poros lenne.
2014. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!