Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Beraktam a gépembe egy rx460-2...

Beraktam a gépembe egy rx460-2gb videokártyát most ez a konfigom:i3-3220;8gbram és a videókártya?

Figyelt kérdés
De a rainbow six siege lowon a legkisebb felbontásban is felbontásban is 20 fpst bír de tűzharcban leesik ez alá is. Valami ötlet?

#hardver #fps #lag #fpsdropp
2017. júl. 29. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
driverek/illesztő programokat rendesen fel vannak telepítve?
2017. júl. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
cpu igényes a játék szóval droppok nálad mindig lesznek
2017. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1#Fent vannak. 2#Nem hinném hogy az a baj mert tudom hogy nem acélos a gép de jelenleg a menüben 60fpsem van amikor ledob leesik 20ra ha látok valakit 10re ha robban valami akkor pedig 5re. Azért ennyire nem gyenge. Most cseréltem videókártyát az előző a minimumnak se felelt meg de még akkor is jobb volt egy picivel. Ha régen volt újratelepítve a gép és már kicsit be van lassulva alapból az lehet az oka? Ennyire drasztikus esést nem hiszem hogy okozhat
2017. júl. 29. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Win reinstall
2017. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben holnap megejtem. Más esetleg?
2017. júl. 29. 21:27
 6/6 MGéza ***** válasza:
Melegedés esetleg. Tegyél fel tesztprogramokat, mint Adia64 és csinálj stresz-tesztet cpu+gpu-ra, ha a hőfok 70C fölé megy Cpuz-nál, 80 fölé GPU-nál, akkor melegedési gondjaid vannak. Pasztázás, másik hűtő segíthet ilyen esetben.
2017. júl. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!