Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A három notebook közül melyik...

A három notebook közül melyik éri meg a leginkább szerintetek? Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Leginkább 2-3 gigás játékokhoz, photoshoppal való dolgozáshoz, böngészéshez, zenehallgatáshoz szeretném használni. Melyik érné meg?


[link]


[link]


[link]



2017. júl. 31. 11:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy 250 ezer forint alatt a MediaMarkt kínálatánól melyik érheti még meg szerintetek?
2017. júl. 31. 11:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden új, márkásnak látszó notebook műanyag gagyi! Kinai-tajvani, ázsiai gagyi! Akármilyen drága, csili-vili, akkor is az, viheted néhány hónap után a garanciális szervízbe, akku, merevlemez, kijelző stb cserére! A 3-4 éves Lenovok pl. még jók, pl. a G szériások, az újabbak már nem. Vegyél használt, külfödlről behozott üzleti laptopot,pl. Dellt vagy Thinkpadot, azok 3-4 évesen is kiválóak.
2017. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megint én: megvettem egy ilyen nagy rakás ... Lenovot, három hét múlva merevlemez csere. Most egy használt gépen dolgozok, ezt a gagyit eladni se lehet, bevágtam a szekrény aljába. Kösz, ferdeszeműek, ez aztán a "minőség"!
2017. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy nem tudok külföldről beszerezni! A használt meg necces! Az egyetlen lehetőségeim ezek az áruházak.
2017. júl. 31. 13:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha Photoshop-ra van pénzed, akkor egy normális notebook már nem akadály.
2017. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy nem a kérdésemet válaszolták meg!
2017. aug. 1. 05:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt köszönd meg, hogy a szerzői jogok megsértése miatt nem ütöd meg a bokád. Az Adobe programok igen drágák.
2017. aug. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ezeket tudom ajánlani:


[link]


[link]


[link]


ezt a hármat tudom neked ajánlani,az utolsó kicsit túlmegy a 250ezres kereten de nekem ez van, nagyon meg vagyok vele elégedve

2017. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Honnan veszik, hogy nem fogom megvenni az Adobe termékeket? Ezt miből lehetett leszűrni? Nem értem. Attól még, hogy nem tudok bárhonnan vásárolni notebook-ot egyéb okok miatt, még nem következik abból ez.

Utolsó, köszönöm szépen!

2017. aug. 1. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!