Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új monitort szeretnék venni,...

Új monitort szeretnék venni, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hello. Szóval maximum 30-40ezer forint értékben szeretnék új lcd monitort venni. Elsősorban játékra használnám. Mivel nem igazán értek hozzá, hogy milyet lenne jó venni, így a segítségeteket kérném. A jelenlegi monitorom egy 19 colos: BenQ FP94VW (1440x900@75Hz). A videókártyám: 4096MB ATI Radeon RX 470 Graphics.

Az új monitorom mérete nem baj, ha szintén 19 colos lenne, bár ha elfogadható árban tudtok ajánlani nagyobbat az is jó lenne :D. Beépített hangszóró/tv csatlakozásra nincs szükségem. A másik, hogy olvastam, hogy különböző csatlakozók vannak amivel a gépházhoz csatlakozhat (D-SUB, DVI HDMI). Na most a sajátomat nem igazán tudom, hogy milyen (az biztos,hogy nem HDMI) de küldök róla két képet. Leírás alapján ilyen nagy fehér, nem tudom ez mennyit segít XD.

Képek: [link]

[link]



2017. aug. 3. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2017. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A HDMI kábel szebb képet ad, kb 4-500 ft egy kábel ha nem adnának hozzá. Szinte minden alaplapon van nyugi.
2017. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem számít, mert RX 470-en megtalálható valószínűleg a HDMI, DVI-D, Displayport is.

Én 23 colos IPS/PLS monitort ajánlok, példának okáért ezek közül:

AOC i2476Vwm

LG 24MP48HQ-P

Samsung S24F350FHU (Én ezt venném a Freesync támogatás miatt.)

2017. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!