Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Driver-eket akarok letölteni,...

Driver-eket akarok letölteni, de az Acer weboldaláról nem sikerül, a telepítésnél megakad, nem tudom miért, most mit csináljak, honnan töltsem le?

Figyelt kérdés
Nézelődtem a google-n acer driver win 10 keresőszavakkal, de mind fizetős programok jöttek ki, amikkel lehetne frissíteni a driver-eket. De én nem akarok fizetőset. Mit csináljak? Az acer weboldaláról akartam letölteni a driver-eket, de nem engedi, mert a telepítésnél hibát ír ki. Pedig nagyon elavultak a driver-ek. Valaki legyenszíves segítsen.

2017. aug. 4. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a hiba
2017. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elindul a telepítő, majd ezt írja ki: A kért művelet sikertelen volt. A korábbi állapot visszaállításához újra kell indítania a rendszert.
2017. aug. 4. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
OK akkor azt mondd meg hogy mi alapján választod ki az Acer honlapján a drivert és melyiket választod pontosan.
2017. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Felmentem ide, az Acer weboldalára [link]


Utána pedig az acer oldalán az Illesztőprogramok és kézikönyvek nevű oldalon letöltöttem a sorozatszám azonosító eszközt, ami kiadta a sorozatszámát a gépemnek. Azt bemásoltam oda ahova a sorozatszámot be kell írni. Kiadta a gépem típusát, és kiadta a legújabb driver-eket is.


Azokat letöltöttem, a Wireless Lan Relatek nevű mappából elindult a telepítő, és az sikerült is, végigment a telepítő, de a Platform Drivers (amiben a videókártya frissítő is van) az nem ment, elindult a telepítő, aztán megakadt, mint ahogy fentebb leírtam.

2017. aug. 5. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!