Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az i5 3570-es procim meddig...

Az i5 3570-es procim meddig fog még kiszolgálni engem?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a konzolgenerációban biztos, hogy elég lesz... 5-6 év legalább. Persze ha a legstabilabb 60FPS (vagy több) a cél, akkor hamarabb elfogy.
2017. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értve, hogy ágyba viszi a reggelit?
2017. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó darabig. Bőven van benne erő, nem sokkal van lemaradva a később generációs i5-öktől.
2017. aug. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jó videokártya kell(GTX1070) ...nagyon sok memoria(8-16GB ddr3-vagy ddr4)
2017. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 8 GB memória az meg van. A jövőhéten megveszem az új vga-mat ami egy Asus ROG STRIX GTX 1050Ti.
2017. aug. 5. 23:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Dragdevvel ne foglalkozz, csökkent értelmű szegény, és néha ide járkál trollkodni.
2017. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem csökkent értelmű, és nem is troll, csak ez a véleménye.

Megjegyzem, hogy az az ostoba, aki ilyen kérdésre érdemben válaszol.

Ha elfogy a procid teljesítménye azt úgy is észre veszed majd, mi azt honnan jósolhatnánk meg hogy mikor lesz ez ? Arról nem is szólva, hogy nem mindegy, hogy Word-re használod a gépet, vagy After Effectben szerkeszted a videókat.

Szóval ez olyan mintha azt mondom, hogy van 120 liter kiváló házi borom, meddig lesz elég ? Nem mindegy hogy hányan isszuk, nem mindegy hogy mennyit, stb.

Na dereng már ? :)

2017. aug. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja tudom. Csak hogy én videó szerkesztésre nem használom. Nem is fogom. Csak játékokra.
2017. aug. 6. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!