Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videokártya ki be kapcsolja a...

Videokártya ki be kapcsolja a monitort?

Figyelt kérdés

van egy ilyen videokártyám: [link]

a problémám hogy ha eléri a 55°C akkor ki be kapcsolja a monitort, táppal nincs gond fsp epsilon 700w van benne,

raktam rá egy 14 cm-es ventilátor a kártára, így ki tudtam tolni a hőmérsékletet 65°C-ra. Linuxon és windowson is ez a probléma így a driver kiesett.



2017. aug. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak újra kéne pasztázni, és kitakarítani a hűtőbordát, valamint a ház szellőzésén javítani.

Nekem a HD 2600XT csinálta, lecseréltem egy sokkal jobb hűtőre a gyárit, és megoldódott a gond.


Ebben a melegben ne is csodálkozz, ilyenkor jönnek elő, hogy milyen házat és hűtőt kellet volna venni, vagy egy klímát :) .

2017. aug. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A gép 26°C fokba van, újra pasztáztam és havonta takarítóm. 5 ventilátor van a házban, eböl 2 db 14 cm-es, jelenleg a házban 31°C van. Nem játékra használóm a kártyát, és nem is szoktam játszani.
2017. aug. 6. 21:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal többet kell bírnia. Simán csak hibásat fogtál ki, küldd vissza és cseréltesd ki.
2017. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem garanciás.
2017. aug. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!