Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Na most a nagy kérdés. Olyat...

Laci121 kérdése:

Na most a nagy kérdés. Olyat csinál a gépem, hogy be kapcsol meg minden de nem ad képet a monitor azt írja ki, hogy Cheking videó cable De néha ha úgy gondolja akkor be kapcsolja a monitórt. Lehet hogy csak a video kártya?

Figyelt kérdés

Teszteltem a ddr az jó más tápot az is jó s ugyan ezt csinálja. Másik monitort is probáltam ezzel a géppel s azt se volt hajlandó be indittani. Most pl erről a betegeskedő gépről irok mert be kapcsolta véletlenűl a monitort. Holnap veszek egy új videó kártyát csak nem vagyok biztos hogy az a baja. Bios reset volt, remélem nem az alaplap a baj.

Minden ventillátor megy az aida 64 progival csináltam rendszer és hardver diagnosztikát de ott is jó volt a gép értékei .



2015. dec. 30. 18:51
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gepen a video csati

a video kabel

monitoron a video csati


ezek is hibasak lehetnek


masik kabelel konyu kiprobalni


masik vga t is valami officet kolcsonkersz a cukraszdaban vagy kavehazban


GT210, HD5450 stb...


monitort is ha van masik lentudod elenorizni


ja monitort azt probaltad


akkor vga vagy kabel

2015. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt egy ilyen hiba miatt új kártyát vennél, azért érdemes lenne szerintem kicsit megmozgatni a vga kábelt.

Nagyon úgy hangzik ez a probléma, mintha meg lenne törve a kábeled.

2015. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindent. A kábel csere,monitor csere,most új vga, tápot,vinyót, de úgy indúl be csak ha reggel be indúl este le kapcsolom s reggel kb 9kor be indúl de ha rá nyomok a leállásra utána nem lehet be kapcsolni.
2016. jan. 3. 08:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha a 2GB ddr2ram van a gépben de most nézem hogy a alaplap csak 1GB ddr2 800MHz romokat támogat elméletben lehet hogy ez a baja? De eddig faszán ment meg minden
2016. jan. 3. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha több modul van benne, vedd ki az egyiket, és próbáld meg úgy, hogy jo-e.
2016. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!