Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kerül több pénzbe a gtx...

Miért kerül több pénzbe a gtx 750ti mint a gtx 1050?

Figyelt kérdés
Új videókártyát keresek és nézegettem a neten, de nem tudom, hogy a gtx 750ti ( [link] ) miért drágább mint a gtx 1050 ( [link] ). A "Ti" ennyit "dob" rajta?

2017. aug. 6. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad ennyi pénzért 750Ti-t venni, újonnan is max. 25 ezret érhet. Amúgy bennragadt készlet, megpróbálják nem túl hozzáértő személyeknek eladni.
2017. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm!
2017. aug. 6. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1050 nem akciós ára is egy vicc, ennyiből már dupla ventis 1050 Ti-it veszel jobb helyeken. emag-ot felejtsd el szerintem, mert ezek az árak tényleg annak vannak kitalálva, akik nem értenek hozzá.


hardveraprón kell nézelődni, ott is vannak bontatlan garanciás kártyák, normális minősített eladóktól, bolti ár alatt.

2017. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A válasz az, hogy a 750 régebbi az 1050 újabb.

És nehezen tudták volna új fejlesztésként eladni, ha rosszabb lenne ár/értékben mint a régi. Nem gondolod?:D

2017. aug. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!