Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbízható-e ez a tápegység?

Megbízható-e ez a tápegység?

Figyelt kérdés

[link]


Egy átlagos otthoni gépbe kellene csak. Érdemes lenne megvenni? Mostani ára 13660 Ft.



2017. aug. 7. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Ami kereskedelmi forgalomba kerül, az mind megbízható. Ma már legalábbis. Nagy divat itt ezen az oldalon gyalázni minden olyan márkát, ami nem az a 3-4 prémium márka. Ezek felesleges okoskodások, ne hallgass rájuk.
2017. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
53%

Inkább az elsőre ne hallgass. Nem mindegy, hogy milyen belső kerül abba a tápba, mert egy meghibásodás esetén egy nem minőségi táp viszi magával a CPU-t, vagy alaplapot. Vagy ha nem, akkor szimplán nem bírja a konfigot, és váratlan leállások vagy újraindulások jönnek. Chieftec is van 14 körben, FSP talán már 10-től is, azokat érdemesebb nézni.


Én mindenképp ismertebb gyártótól vennék, ami már bizonyított, hogy megbízható.

2017. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam hogy lesz egy halálmadár aki majd jól elmagyarázza a köröket, meg az ágakat.

20 év alatt volt vagy 10 gépem, egytől egyig noname tápokkal. Sohasem volt tápegységből adódó hibám, és nem vitt magával semmit sem. Szeretnek sokan erre hivatkozni, de ez olyan mint Columbo felesége. Állítólag van, de még nem látta senki. :)

2017. aug. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 MGéza ***** válasza:
#1: Mutass egy tesztet erről a tápegységről ahol szétkapják, látható hogy mi van benne, ez a minimum. Amíg ez nincs meg, addig érdemes a minőségben kételkedni, pont ezért szokták szétszedni a Corsair, EVGA, Chieftec és a többi minőségi tápegységeket is, hogy kiderüljön, füllentett vajon a gyártó a termékét illetően vagy sem. Nem árukeresős felhasználók véleményéből kell kiindulni, hogy vett egy mondjuk példának okáért 500W HKC tápegységet, ami nagyszerűen viszi a 150-200W fogyasztású konfigját.
2017. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem tesztekre alapozom a véleményem, hanem tapasztalatra.
2017. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 400 W HKC váltana fel ami már 7 éve gond nélkül működik. Csak szeretnék egy erősebb videókártyát és ezért szeretnék erősebb tápegységet.
2017. aug. 7. 19:59
 7/10 MGéza ***** válasza:

Én ezt értem kedves kérdező, de hidd el, ebben az árban sokkal megbízhatóbb tápegységet is kapsz, például ezt:

[link]

2017. aug. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt van egy másik alternatíva. Ez most 12 ezer.
2017. aug. 7. 21:03
 9/10 A kérdező kommentje:
2017. aug. 7. 21:03
 10/10 MGéza ***** válasza:

Ha már FSP akkor Hexa 400+. Sok csati, hosszú kábelek, jó fesztartás, elegendő teljesítmény.

[link]

2017. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!