Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az ipon...

Mi a véleményetek az ipon "gamepro" konfigról?

Figyelt kérdés

[link]


Pont ennyire van keretem, ezen az áron ez lehet a legjobb konfig?


2017. aug. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
természetesen nem, nem ez a legjobb konfig, közel sincs hozzá. kb 50.000ft felesleges alkatrész van benne
2017. aug. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MGéza ***** válasza:

Tápegységet kukázni, normálisat a helyére rakni és elmegy. De Ryzen R5 jobban teljesít hasonló árban, hacsak nem vagy Intel párti.

Tápegységnek:

[link]

2017. aug. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
#2 vagyok. Ja igen, az első válaszolónak sok mindenben igaza van. Memória nem kell csak 2400Mhz. Nem k-s processzor, tehát nem lehet húzni, B250-es chipsetes lapot kell tenni a helyére, a Z270-es lap értelmetlen.
2017. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alaplap, felesleges kiadás. 20k körül egy sima MSI B250M lap elég, vagy egy PC Mate ATX-es (nagyobb) lap 25k körül.


Proci OK.


Memória megint sok, 2400 Mhz elég.


VGA OK.


HDD OK.


SSD jó, bár szerintem kicsit sok megint.

Kérdés kell-e ekkora zúzás:

SSD max írás: 1500 MB/s

SSD max olvasás: 3200 MB/s


Mert alapvetően 500 MB/s körüli értékek már eléggé jók.


Optikai egység, végszükség esetén, amúgy kuka.


Ház jó, bár én inkább egy NZXT Source 340-et raknék bele.


Tápegység felesleges, 600W minek. Be quiet! Pure Power 400W elég. Kicsit drágább, de a többi lefaragott alkatrész ára miatt nem lesz gond.


Nem lenne rossz ez a gép, csak kicsit túlzás, legalábbis Z-s alaplapba bele tenni az i5 7500-at butaság. Mert még ha 7600K lenne, azt mondanám, hogy oké.

2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!