Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gtx 1050 ti-nek nem...

Melyik gtx 1050 ti-nek nem kell külön táp ellátás?

Figyelt kérdés
Elöző kérdéseimbe azt mondtam hogy rx 460 veszek és veszek külön tápot de kicsit később lesz pénzem ezért körül néztem és láttam hogy a gtx 1050 ti nem sokkal drágább és mivel erősebb ugygondolom olyat veszek de nem marad pénz tápra ezért kérdezem jah és még az a kérdésem hogy egy a8-7600 mennyire hajtja ki a kártyát (kérlek ne mondjatok hogy vegyek masik procit majd az is bene lesz egy elkövetkező gépcserébe egyszer)bocsánat a helyesírási hibák miatt

#videokártya #GTX 1050 Ti #táp ellátás
2017. aug. 9. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyiket veszed. Az enyémnek pl. nem kell külön tápellátás, de létezik, aminek meg igen.
2017. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a kérdésem hogy melyikeknek nem kell melyik gyártoktól
2017. aug. 9. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
2017. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Á hagyjuk azt hitem hogy elsorolja valaki de mindegy ugy is megtalaltam hogy melyik kell de azért köszönöm
2017. aug. 9. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
ott a link -_-
2017. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

komplett listát vársz? Mert olyat nem fogsz neten találni, nem hiszed hogy a te kedvedért valaki végigvadássza azt a 150 verziót tételesen.

Ahol specifikációnál ott van az 1x6pin oda kell, ahol meg 75 watt alattra írja a fogyasztást, oda nem.


Legfőképp az 1 ventis mini verziókhoz nem kell.

2017. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha odaírtad volna a kérdésbe, hogy pontosan mit szeretnél hallani, akkor megmondtuk volna, hogy butaságot kérdezel, mert pl. az ASUS árul vagy 5 féle 1050Ti-t, van, amelyiknek kell táp, van, amelyiknek nem. Jellemzően az OC verzióknak kell tápellátás, de senki nem fogja fejből vágni, hogy a tucatnyi gyártó kéttucatnyi variánsa közül melyiknek nem kell. Jobb áruházak odaírják amúgy a specifikációk közé, hogy kell-e hozzá tápcsati, és milyen.
2017. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat :(
2017. aug. 10. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!