Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ZOTAC GF GT640 Synergy...

Egy ZOTAC GF GT640 Synergy 2GB-os videókártya mire lenne elég?

Figyelt kérdés

#GB #ZOTAC GF GT640 Synergy
2017. aug. 11. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenre ami nem játék.
2017. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár éves játékokra. Mi a cél, és mennyi keret van?
2017. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19000 Ft, alaplap CPU, RAM és VGA kéne.
2017. aug. 11. 22:44
 4/8 MGéza ***** válasza:
74%
Jó, akkor a 100 forintos kérdés: Mégis milyen alaplapba?
2017. aug. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Van másfél GB DDR2-es RAM-om, ezért azzal kompatibilis kéne, illetve 4 RAM slotos, hogy bele is férjen. Vidéken élek, ezért a postaköltséget is bele kell kalkulálnom. Erre tekintettel az alaplapot és a processzort félgépként akarom megvenni + 2GB DDR2 RAM-mal. Az alaplap 4 RAM slotos, jó lenne a feltételeimnek. AMD Athlon 64 X2 4600+ processzorral 5500 forint + postaköltség. A CPU nem a legjobb, de a mostaninál jobb. Ha külön venném se lenne több pénzem jobb processzorra, mert a postaköltség elviszi az árát.

Így lenne 3,5 GB memóriám, amit bármikor bővíthetek.

Kihagytam, monitor is kéne, találtam a mostanivel megegyező, elfogadható tudásút 2000-ért. A mostani monitor a konzolé. (nyilván itt is plusz a postaköltség)

Marad a videókártya, a maradék pénzből kell a legjobb...

2017. aug. 12. 22:46
 6/8 A kérdező kommentje:

Tehát videókártyára van 8500-9500 forint. Plusz 2 GB memória kereken 2000 forint legolcsóbban postaköltséggel, amit találtam. De ismétlem, ezt később esetleg tudom bővíteni, videókártya fontosabb szerintem.

Linuxot használok, az kevesebb RAM-ot használ a Windowsnál.

2017. aug. 12. 22:50
 7/8 A kérdező kommentje:

De, nem hiszem, hogy bárki azzal töltené az idejét, hogy használt hardvert keressem nekem a neten. Ha mégis, az eredménytől függetlenül köszönöm...


(Vegyél kicsit drágábban ezt-meg-azt kommenteket hanyagoljuk, ez van, ebből kell gazdálkodni. Részletekbe nem mennék bele. Nem vagyok nagy gamer, inkább telefont használok, de kell már egy olyan gép, ami nem akadozik az operációs rendszer alatt.)

2017. aug. 12. 22:54
 8/8 MGéza ***** válasza:

Ez sokkal jobb:

[link]

2017. aug. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!