Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért építetek gamer high end...

Miért építetek gamer high end gépeket mikor semmi értelmes játék nincs és nem is nagyon jönnek már?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 12:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Létezik sok értelmes játék. De ezt az egyén dönti el.


Nagyon ritkán játszom. GTA sorozatot és X-COM-ot mindet

végigtoltam. A kőkorszaki verziókat is. Meg volt még

1-2 olyan, amit sokan nem is ismernek, pl Enclave.


Viszont nekem dolgozni is kell a gép. Egy i7-7700K,

64GB RAMmal és NVME SSDvel felszerelt gépen is több,

mint fél perc a fordítás néhány esetben. Azonkívül

megszoktam, hogy nincs homokóra, forgó kör, vagy bár-

mi időhúzó tényező. Az idő a legnagyobb kincs, amit

nem lehet megvenni. Tehát kell egy atomerőmű, amivel

gyorsan tudok haladni. Valamint 4 monitort használok,

a fejlesztések miatt, ahhoz pedig normális videokár-

tya sem árt (1070 van a gépben).

2017. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Bandi1214 ***** válasza:
Amit írtam config az nem high end. A mai játékok hoz ez a teljesítmény nem árt. FullHD ultra 60fix fpshez ez kell.
2017. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hatvan? Mert az öreg trottyosok szoktak jönni ezzel a "régen minden jobb volt, most meg minden rossz, és sohase lesz már olyan jó, mint azelőtt" dumával. Én 40 éves vagyok, 32 éve játszom videojátékokkal, de egyre jobban élvezem, és annyi jó játék jön ki, hogy nem is vagyok képes minddel játszani. Megfigyelésem szerint sok ember két műfajt hagy figyelmen kívül: a multiplayert és az indie játékokat. Csak és kizárólag az AAA kategóriás single az igazi játék, semmi más. Pedig a fenti két kategória sosem volt ennyire izgalmas és változatos, mint manapság.
2017. aug. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is 40 vagyok.

De nem találok játékot. Project zomboid -ot szerettem, de már túl jó vagyok. Unalmas. Nincsen másik, ami megfogna.

Érteles dolgokat mimtha már nem csinálnának. Gta v is csak egy buta fps nekem.

2017. aug. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak kevés játékot ismertek. Rengeteg elgondolkodtató, kiváló történetű, zseniális játékmenetű játék jön ki manapság is.
2017. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43 éves vagyok és rengeteg játékkal játszom. Mostanság is sok várós cím van. Ne mondja senki, hogy nem talál egy jót se. Való igaz, hogy némely játék a csilli villi kűlső mellett "üres". Más játék meg nem éri meg az árát annak ellenére, hogy nem rossz. Legfeljebb egyszer kijátszom, és többet nem nyúlok hozzá. Szóval lehet válogatni rendesen. És nem csak az AAA címek vannak! Sok indie játék van, amik nagyon jók!
2017. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!