Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wi-Fi kártya állandóan elromli...

Roflkopter kérdése:

Wi-Fi kártya állandóan elromlik a laptopomban. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy a Windows 10-nél ez egy gyakori probléma, hogy egyszer csak nem talál semmilyen wi-fit. Erre az egyetlen megoldás amit találtam, hogy az eszközkezelőben letörlöm majd újratelepítem a wi-fi kártyát. Azonban ez ma már odaáig fajult, hogy naponta 2-3szor is meg kell csinálni. Van rá esetleg valamilyen mód amivel végleg orvosolni lehetne a problémat? Intel Dual Band Wireless-AC 8260 a kártya típúsa ha esetleg számít.

2017. aug. 15. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős jelenség. Én egy USB pendrive-al tudtam megoldani. 5 ezer Ft körül már kapható egy jobbfajta, de 7-8 ért már egy kiválót is kapsz.
2017. aug. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem a hanggal csinálta ugyanezt a Win10, folyton lecserélte a gyártó driverét az általa jónak gondoltnak, és nem volt így mikrofonom...

Én Vissza váltottam Windows 7 -e mikor megelégeltem, és már 2 éve stabilan megy. :-)

2017. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Robivosi ***** válasza:

Szia! Van rá mód. Ki kell kapcsolni az automatikus frissítést. Kicsit macerás, mert alapból nem nem lehet, de érdemes, mert láttam olyat, hogy addig-addig frissített, hogy összeomlott a rendszer.

Itt találsz leírást: [link]

2017. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: már nem igazán működik ez se, Pró val 1 hónapig, Enterprise -al 1 évig ellehet halogatni, de végül frissül ha akarod ha nem.

Services -t is letilthatod, akkor meg a Windows alert ablakot dobál amíg vissza nem kapcsolod. (elég idegesítő)

Ez a kötelező kikapcsolhatatlan frissítési rendszer amit a MS a Windows 10 -en erőltet, elég idegesítő.

2017. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AntZ ***** válasza:

Rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet. Ha nem tudnak hiba nélkül végigfutni a parancsok, akkor futtasd őket csökkentett módban.

2017. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, sajnos egyik sem oldotta meg a problémát
2017. aug. 18. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Használj Win7 -et, ott nem fogja erőltetett folyton a Windows Update -es drivert.
2017. aug. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!