Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha csak egy meghajtó van a...

Ha csak egy meghajtó van a számítógépemben akkor hogyan telepíthetem újra anélkül hogy bizonyos adatokat elvesztenék?

Figyelt kérdés

Minden kötetem dinamikussá vált, így nem tudok telepíteni. Tehát ahhoz hogy telepíteni tudjak ahhoz elvileg nem elég ha csak azt a partíciót törlöm ahhova az új rendszert szerteném telepíteni, hanem a hardveren az összes adatot törölnöm kell, így beleértve azokat a fájlokat is amiket meg szeretnék tartani. Viszont nem áll rendelkezésemre egy másik merevlemez, vagy bármilyen külső adathordozó amike ki tudnám másolni ezeket az fájlokat.


Win 7-et használok, van egy telepítőm ami jelenleg nem engedi formázni vagy törölni egyik partíciómat sem. Mivel azok dinamikus lemezek. És még a lemezkezelő sem tudja formázni azt a dinamikus partíciót amire a szeretném az új rendszert rakni.


2017. aug. 15. 05:57
 1/4 Derwer ***** válasza:
Akkor pl felhő.
2017. aug. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pl. googledrive
2017. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a google.drive az szar. Ha megszakad a feltöltés akkor nem lehet fojtatni. Ha meg újra elindítom a feltöltést akkor kezdi elölről én nem lehet hogy csak a kimaradt fájlokat töltse fel újra. Azt sem tudom megnézni hogy egy mappába hány fájl van ellenőrzés képen hogy meg van e minden, mert egy szar trash hulladék mocsok
2017. aug. 15. 21:39
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok telepíteni google.drive vezérlőt se kiegészítő ennek orvoslására és semmi mást sem mert jelenleg 0kb szabad hely van az elsődleges merevlemezemen. Nincs telepítve semmi, nincs letöltve semmi ez mind a win7 frissítés.
2017. aug. 15. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!