Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem indul a gépem, mi lehet a...

Nem indul a gépem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! Van egy fujitsu esprimo p5731 e85+ típusú pc-m ami egyik napról a másikra nem kapcsolt be semmilyen módon. Az alaplapi led folyamatosan villog. Már próbáltam másik táppal, bios resettel stb., de nem reagál semmire. Én alaplap halálra tippelek, de hátha mondtok vmi okosságot amit még kipróbálhatok megoldásként. A válaszokat előre is köszönöm.

2017. aug. 15. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

A ramot, videokártyát próbáltad cserélni, vagy a "stb."-ben ezek is bent voltak?

Ha sehogy sem indul, akkor sajnos úgy tűnik hogy halott a deszka.

2017. aug. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen probáltam ramot es vidikarit is... Sőt probáltam ugy is h nincs benne semmi, de semmi reakció. Egyáltalán nem reagál semmire... Amint rádugom áramra az alaplapi led folyamatos világítás helyett csak villog... Hiába nyomkodom a bekapcs gombot semmi nem történik. Úgy emlékszem h ez a fajta gép mikor áramot kap egy pillanatra elinditja a hűtést... De még ez sem történik meg.
2017. aug. 16. 10:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A procit is próbáltad cserélni?
2017. aug. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2017. aug. 16. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor azt hiszem, hogy béke poraira.
2017. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az alaplap volt a ludas! Köszi a kommenteket!
2017. aug. 21. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!