Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Toshiba Satellite C660D...

Toshiba Satellite C660D laptopot kell újratelepíteni. Gyárilag Win 7 van rajta. Érdemes lenne Win 10-et rátenni? Vagy mivel viszonylag régi gép maradjak a 7-nél. Toshiba honlapján Win 7-8-as driverek vannak csak hozzá.

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 10:35
 1/4 pinkpancser ***** válasza:
Kipróbálhatod vele a 10-et is, aztán eldöntöd melyik jön be jobban. Egyébként szépen elmegy rajta.
2017. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából kollégám gépe a laptop. Én asztali gépemen win 10-et használok és nincs vele gond. Csak ilyen régebbi laptopnál a driver miatt aggódok kicsit. Meg ,hogy nem e keskeny hozzá a proci.
2017. aug. 17. 12:30
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
C660-ba volt sok proci. de mind elég hozzá. Nekem 2 magos C2D-vel is szépen ment!
2017. aug. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Win 10 et raktam rá. Pozitív meglepetés volt hogy mindent egyből felismert nem kellet driverekkel kínlódni. Egész gördülékeny de HD-s youtube-s videóknál azért már laggol, de 1.6 ghz-es procinál ez nem meglepő. Teljesítménycentrikusra állítottam a gépet, minden felesleges dolgot kikapcsoltam pl animációk stb. Így böngészni zenét hallgatni megfelel. Nem hinném hogy Win 7 jobban menne rajta. Néztem Biosba hogy nem e lehet ügyeskedni és kicsit feltekerni a procit de esélytelen.
2017. aug. 18. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!